Okulista Bielawa

Grota Roweckiego 3 C
58-260 Bielawa

Gabinet wyposażony na poziomie oddziału okulistycznego.
Pełen profesjonalizm. Pan Doktor ma czas dla Pacjenta

Gabinet wyposażony na poziomie oddziału okulistycznego.
Pełen profesjonalizm. Pan Doktor ma czas dla Pacjenta

Opinia dodana przez: Beata

gen. Grota-Roweckiego 8f
58-260 Bielawa

Wykonała profesjonalnie badania, dobrze wytłumaczyła co i jak, miła i uprzejma, polecam tą lekarkę .

Opinia dodana przez: Mateusz

NZOZ Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie sp. z.o.o. - Zakład Opiekuńczo - Leczniczy (ZOL)
ulica Piastowska 7
58-260 Bielawa

Super Fachowiec w swojej dziedzinie. Pierwsza wizyta - fakt 200,-zl, i w zasadzie nic konkretnego, czyli: będzie pani widziala lepiej, nie gwarantuję, że bez okularów (zaćma obu oczów u mojej mamy 75 lat). Druga wizyta p. Doktor przepisal kropelki na unormowanie ciśnienia w oku na 10 dni. Trzecia wizyta wszystko w normie więc termin zabiegu za tydzień. Po zabiegu na drugi dzień moja mama zaczęła czytać małe literki bez okularów. po tygodniu decyzja o zabiegu drugiego oka!. W tej chwili 4 tygodnie po zabiegach moja mama jest szczęśliwa - nawleka nitkę na igłę bez okularów, cieszy się że świat jest taki kolorowy. Z perespektywy czasu widzę, że p. Doktor poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile wymaga. Uprzejmość? - nie zawsze można być uśmiechniętym, co niektóry pacjent chcący cudu potrafi zdenerwować, a to przechodzi na innych. A jeżeli ktoś pisze, że wyrzucił 200,-zł i doktor powiedział, że nic się nie da zrobić, to niech się "cieszy", bo przecież mógłby udawać, że coś robi skasować jeszcze 1000-3000 i stwierdzić - "no nie wyszło". Uważam, że doktor na każdym etapie leczenia rozmawia "ferr" i nie owija w "bawełnę" Radość w oczach mojej mamy jest wystarczającym argumentem do POLECENIA P. Doktora innym potrzebującym. Z czystym sumieniem POLECAM.
Robert Jarmoliński

Opinia dodana przez: Robert

Jerzego Waldorffa 16
05-520 Bielawa

Osiedle XXV-lecia 33/24

Os.XXV-lecia 14/8
58-260 Bielawa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " Przychodnia Miejska "
ulica Wolności 148

os. Włókniarzy 6 lok. 7