Lekarze Puszczykowo

lek. med. Maciej Leciejewski

62-041 Puszczykowo

Doktor Leciejewski to lekarz który bardzo dobrze i kompetentnie podchodzi do pacjenta widać w nim troskę o twoje zdrowie jak i chęć jak najlepszej a przede wszystkim skutecznej pomocy. Pomoc pana doktora przywróciła mi wiarę w dobrych i życzliwych lekarzy. Mogę do polecić z czystym sumieniem i podziękować za udzielenie mi pomocy.
Opinia dodana przez: Mariusz
{'id': 17884, 'name': u'Puszczykowo'} Dietetyk
                                       mgr Angelika Korcz

mgr Angelika Korcz

Dietetyk

Gabinet dietetyczny
Gajowa 2
Puszczykowo

Serdecznie polecam ! Pani Angelika jest osobą otwartą, sympatyczną i bardzo pozytywnie nastawioną do pacjenta. Wszelkich informacji udziela w sposób klarowny oraz fachowy. Już pierwsza wizyta uświadomiła mi ile błędów żywieniowych popełniam. Dieta, którą Pani Angelika ułożyła jest bardzo prosta, szybka, smaczna a zarazem różnorodna . Naprawdę gorąco polecam
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Katarzyna Jurkiewicz

Neurolog

ul. Jarosławska 1 C
62-040 Puszczykowo

Polecam za czas poświęcony pacjentowi oraz wytłumaczenie i przebadanie pacjenta tak jak na lekarza przystało. Rozmowa rowniez polegała na wypytaniu mnie rożnych rzeczy o które lekarz pytać powinien.Polecam

lekarz Leszek Kocur

Neurochirurg

Puszczykowo

Byłam na wizycie w Poradni Neurochrurgicznej w Puszczykowie w dniu 22.06.2020r. Z takim zachowaniem z jakim spotkałam się ze strony tego doktora nie doświadczyłam od żadnego lekarza. Już na samym wejściu widać było jego wściekłość, podczas króciutkiej rozmowy wylało sie chamstwo i brak profesjonalizmu.Na zwykłe pytanie dostał poprostu furii.I wyrzucił mnie prawie z gabinetu. Jeżeli ktoś jest tak nerwowy , sfustrowany, i nie potrafi panować nad emocjami to nie powinien ...
Opinia dodana przez: Iwona

ulica Magazynowa 1 A

lekarz Anna Lubczyńska

lekarz Jeremi Kościński

62-041 Puszczykowo

Spotkałem dr Kościńskiego w bardzo trudnej dla mnie sytuacji tuż po wykryciu sporego guza na mózgu. Dzięki rozmowie z doktorem mój stres opadł a jasne i klarowne wyjaśnienie planu usunięcia oponiaka bardzo mnie uspokoił. Wiedziałem, że jestem w najlepszych rękach i otrzymam pomoc w powrocie do zdrowia. Tak właśnie się stało i po wielogodzinnej operacji późnym wieczorem dr Jeremi Kościński czekając do chwili aż się wybudzę zakomunikował mi z uśmiechem, ...
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Michał Sokólski

Internista, Kardiolog

62-041 Puszczykowo

LEKARZ KTÓRY POMÓGŁ MI WROCIC Z DALEKIEJ KRAINY.WYREGÓLWAŁ MI LEKI ZNALAZL ZACZATKI INNEJ CHOROBY POSWIECIL MI DUZO CZASU TŁUMACZĄC MI MÓJ PRZYPADEK DAŁ MI OPROCZ FACHOWEJ WIEDZY DUZE WSPARCIE MORALNE.GORĄCO POLECAM
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Dariusz Krupa

Specjalistyczne Poradnie Lekarsko-Stomatologiczne Medicor Sp. z o.o.
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 11
62-040 Puszczykowo

Lekarz bardzo kompetentny,wzbudzający zaufanie i traktujący pacjenta z pełną wagą i uszanowaniem.Życzę wszystkim takiego lekarza rodzinnego.
Lekarz z powołania. Poświęca tyle czasu ile potrzeba na przebadanie, wytłumaczenie sposobu leczenia. Bardzo uprzejmy. Z czystym sumieniem polecam !!!
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Andrzej Rudziński

Lekarz rodzinny, Pediatra

Piaskowa 4
62-041 Puszczykowo

Miałem nagły przypadek. zostałem z dzieckiem załatwiony profesjonalnie i z ulicy. Polecam.

lekarz Mateusz Bryl

62-041 Puszczykowo

W końcu maja 2022 r miałem wszczepiony stymulator serca w Klinice Kardiologii w Poznaniu przez dr Mateusza Bryla. Operacja przebiegła bezboleśnie. Rana szybko się zagoiła i jestem w dobrej kondycji.Serdecznie dziękuję za perfekcyjnie wykonaną operację i szybki powrót do zdrowia. Gorąco polecam dr Mateusza Bryla jako bardzo dobrego kardiologa.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Wioletta Stacha

POZMED Sp. z o.o.
ulica Przy Murze 1 A
62-040 Puszczykowo

Wczoraj pierwszy raz byłam u Pani doktor w zakresie alergolog; pierwszy raz od kiedy jestem pełnoletnia miałam do czynienia z tak przemiłym równie sympatycznym i zaangażowanym lekarzem, a przy tym tak bardzo kompetentnym. I tutaj uwaga: PIERWSZY RAZ ALERGOLOG mnie osłuchał! Bardzo gorąco polecam wizyty u Pani doktor, lepiej nie mogłam trafić...lepszego alergologa w Pozaniu nie ma.
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Damian Stube

62-041 Puszczykowo

Jestem pod wrażeniem podejścia do pacjenta i odpowiedzi na wszystkie pytania pacjenta co jest naprawdę rzadkością. Szczególnie na pogotowiu.Polecam bardzo Dr.Damiana Stube
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Paweł Janusz

62-041 Puszczykowo

Zdecydowanie polecam Profesjonalna opieka oraz normalne podejście do chorego. wysokiej klasy specjalista.
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Magdalena Szczotka-Bernaś

Internista, Endokrynolog

ulica Podleśna 15
62-040 Puszczykowo

. Zawsze uprzejma, odpowie konkretnie na pytania. Jestem od ponad dwudziestu lat pod kontrolą Pani doktor i darzę Ją pełnym zaufaniem.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Tadeusz Góźdź

Neurolog

62-041 Puszczykowo

Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za kompleksowe podejście; pacjent czuje się jak człowiek, a nie uciążliwy przypadek. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Krzysztof Kapica

62-041 Puszczykowo

Doktor Krzysztof Kapica to profesjonalista w 100%, do tego bardzo uprzejmy i rozumiejący obawy pacjenta. Operował stopę i kolano syna, a także wykonał protezoplastykę kolana męża. Obaj bardzo szybko odzyskali pełną sprawność. W najbliższym czasie obu czeka kolejna operacja drugiej kończyny i nie wyobrażamy sobie, aby ktokolwiek inny operował. Polecamy doktora z całego serca.

lekarz Elżbieta Michalska

ZUM Promed Sp. z o.o.
ul. Wspólna 16
62-041 Puszczykowo

Leczę się u dr Michalskiej od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Pani doktor zawsze przeprowadza badanie z dużym spokojem i kompetencją. Poświęca czas dla pacjenta udzielając mu niezbędnych informacji. Polecam leczenie wzroku u dr Elżbiety Michalskiej.