Reumatolog W Okolicach Kazimierz Dolny

oprzecznik ZUS
łapówkarz
Lublin

Do lekarza trafiłam z córeczką, lekarz przejął się naszym problemem, mimo że na co dzień małych pacjentów nie przyjmuje. Bardzo miły i konkretny. Godny polecenia

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

porada jakiej naprawde oczekiwałam, spokojnie i cierpliwie pani doktor odpowiedziała na wszystekie moje zapaytania. Super

Profesjonalne życzliwe podejście do pacjenta, poparta wieloletnią praktyką lekarską. godna polecenia.

Niemce 335
21-025 Niemce

Moja mama ma problemy reumatyczne, doktor prowadzi ją tak że nie odczuwa już tak bardzo choroby.

Pan dr szybko i trafnie zdiagnozował u mnie zapalenie mięśni
i zaczął leczenie dlatego żyję - DZIĘKUJĘ i dlatego polecam wszystkim wspaniałego życzliwego i oddanego ludziom człowieka.

Pan dr szybko i trafnie zdiagnozował u mnie zapalenie mięśni

lekarz Irena Grunwald

Internista, Kardiolog

Z.O.Z OKOMED
ul.Popiełuszki 19
20-052 Lublin

Pani Doktor potraktowała mnie bardzo uprzejmie i fachowo. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy.

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie

20-954 Lublin

Witam wszystkich.Pani prof.M.Majdan to nie lekarz, a ANIOŁ. Gdyby nie Ona to ja i moja córeczka nie było by nas wśród żywych.Pani profesor była jedynym lekarzem, który mi pomógł w ciąży i do tej chwili jestem jej pacjentką.Gdy byłam w początkach ciąży co nie którzy lekarze w Rzeszowie nie mogli mi pomóc. Urodziłam w Lublinie wcześniej o 3 m-ce córeczkę z niską wagą urodzenia, bo niecałe 500 g, która ma teraz 7 lat -jest zdrowa, radosna. Część tych lekarzy w Rzeszowie, a było ich może 3-do dziś zastanawiam się jak mogą leczyć i określać się najlepszymi. Oczywiscie nie wszyscy są tacy, bo byli też lekarze,którzy robili wszystko by mi pomoc. Moim zdaniem tych 3 powinni od Pani profesor się uczyć :pokory, wiedzy i umiejętności leczenia.Ile razy patrzę na moją córeczkę tyle razy dziękuję Bogu, że trafiłam pod jej skrzydła.Nie dość, że jest dobrym lekarzem to do tego wspaniałym człowiekiem i wrażliwą osobą.

Opinia dodana przez: Agnieszka

20-080 Lublin

Doktor jest nie tylko wspaniałym, mądrym, kompetentnym lekarzem, świetnym fachowcem troszczącym się o pacjenta ale również dobrym człowiekiem z fantastycznym podejściem do dzieci. Na chorobie naszego dziecka poznał się bardzo szybko, chociaż zazwyczaj rozpoznanie takiego schorzenia może trwać nawet do kilku miesięcy. Lekarz z powołania. Cenię i podziwiam. Życzę naszej służbie zdrowia więcej takich lekarzy. a studentów doktora nawołuję do brania przykładu.

20-080 Lublin

Pan doktor obecnie jest na emeryturze.Ma szeroka wiedze i praktyke w tej dziedzinie choroby.Jestem z Zamoscia,leczylam sie u pana doktora prawie 20 lat,normalnie funkcjonuje.To ciezka choroba nieleczenie doprowadzi do kalectwa.Polecam pana doktora i lekarzy z Lublina,to oni nam pomagaja;

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" s.c.
Wojska Polskiego 1/53B
24-100 Puławy

Pani doktor leczy moje dziecko w Poradni Reumatologicznej.Jest bardzo miła,poświęca nam dużo czasu,jest bardzo dokładna i wnikliwa.Najważniejsze że dziecko pod opieką pani doktor wraca do zdrowia.