Las

Lekarz rodzinny

Przychodnia Lekarzy Rodzinnych PROVITA
Tęczowy Las 1/u7
Bartąg

P. dr wspaniała ciepła osoba, bardzo dobry lekarz. Dużo poświęca czasu pacjentowi, dobrze wszystko wytłumaczy jest bardzo uprzejma. Rewelecja polecam.

lekarz Maria Wydrych-Wilam

Alergolog, Pediatra

Poradnia Alergologicznan
ul. Krasińskiego 30
Bielsko-Biała

Świetna Pani Doktor, jestem pod ogromnym wrażeniem i cieszę się, że są jeszcze lekarze z powołania! Dziękujemy!

Opinia dodana przez: Jola

mgr Anna Las-Opolska

Psycholog

Szpital Dziecięcy
Litewska

terapia trwała tyle ile powinna oceniam to z perspektywy czasu, jako naprawdę dobry "proces" jak oni [psycholodzy] to mówią. pani anna mogła to przeciągać i wyciągac kasę, ale dla niej wazniejsze jak widac jest dobro pacjeta ktory tez w pewnym momencie po prostu musi stanac na wlasne nogi. ja stoje od roku. wlasnie dzieki temu ze ja spotkalem. i do tej pory jestem bardzo, bardzo wdzieczny.