Seksuolog W Okolicach Grodzisk Wielkopolski

Seksuolog, Urolog

Przychodnia Lekarska MEDEO
ulica Rzeczypospolitej 6

Bardzo ludzki i konkretny doktor. Odpowiadał na wszystkie pytania, które
mu zadawałam. Mimo tłumu pacjentów w poczekalni nigdzie się nie ...

Bardzo ludzki i konkretny doktor. Odpowiadał na wszystkie pytania, które
mu zadawałam. Mimo tłumu pacjentów w poczekalni nigdzie się nie spieszył i
nie próbował się mnie pozbyć. Jestem o nim bardzo dobrego zdania. Polecam.

Opinia dodana przez: bartekzz zlzcgkea

dr n. med. Ryszard Gipka

Seksuolog

Szczęsna 4a
Poznań

Pan Doktor nie podjął sie leczenia, bo wyjeżdżał za granicę.
Porozmawiał jednak uprzejmie, zorientował sie w temacie i polecił, jak ...

Pan Doktor nie podjął sie leczenia, bo wyjeżdżał za granicę.
Porozmawiał jednak uprzejmie, zorientował sie w temacie i polecił, jak powiedział, najbardziej doswiadczonego doktora, konsultanta wojewódzkiego - jesli chodzi o dewiacje seksualne.
Dr Gipka nie wział kasy , choc zabrałem mu sporo cennego czasu.Zasługuje więc na pochwałę za solidność i własciwe pokierowanie. Było to dość dawno, ale postanowiłem napisać w związku z aferą dr Gapika, poczatkowo myślałem, ze to o "mojego" dr chodzi, a to tylko podobne nazwiska!
Jestem w opiece Wielkopolskiego Centrum Seksuologicznego, głownie pani psycholog Hensel. Idzie nam trudno,ale do przodu... Józef

mgr Marcin Adamski

Psycholog, Seksuolog

NZOZ Centrum Medycyny Pracy
ulica Kórnicka 24
Poznań

Bardzo dobry i godny polecenia specjalista, polecam ze względu na wiedzę jak i indywidualne podejście Pana Marcina

dr n. med. Grażyna Jarząbek

Ginekolog, Seksuolog

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Gajowa 3
Poznań

POLECAM w 10000000000000000% tak miłą i kompettna osobę jak Pani Grażynka to naprawdę ze świeczką szukać!!!Jest rewelacyjna pozdrawiam ;))

lekarz Jerzy Więznowski

Seksuolog

Jerzy Więznowski
Ratajczaka 35
Poznań

Jesteśmy zadowoleni z wizyt, zwłaszcza, że są efekty w postaci poprawy twardości u męża.
Pan doktór zmobilizował męża do zajęcia ...

Pan doktór zmobilizował męża do zajęcia się swoją cukrzycą. Poprawa cukrzycy bardzo pomogła mężowi w seksie.
Polecamy.

Opinia dodana przez: Wojo

lekarz Ewa Kucz

Ginekolog położnik, Seksuolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna Kucz
Szamotulska 61 lok. 1
Poznań

Najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam kontakt profesjonalizm, zainteresowanie pacjentem, osoba ciepła i konkretna zarazem Serdecznie polecam

Krzysztof Kolecki

Psycholog, Seksuolog

Gabinet Lekarski

None

Trudno się wypowiadać o psychologu. Nie mam zastrzeżeń. Wydaje się dobrze robić to co robi.