Wizyty Domowe

Szpital Wojewódzki w Poznaniu
Juraszów 7/19
60-479 Poznań

W moim odczuciu bardzo wnikliwa analiza każdego przypadku i dostosowanie leczenia do faktycznych potrzeb pacjenta. Fachowość i uprzejmość idą ze sobą w parze. Bardzo wysoka kultura osobista. Świetny lekarz

Ewelina Monika Górska

lekarz Katarzyna Luch

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Medicus - Katarzyna Luch - lekarskie wizyty domowe we Wrocławiu

Wrocław

Wczoraj wezwałam Panią Doktor na wizytę- zachorowałam, nie miałam siły iść ani do pracy ani do przychodni. Doktor przyjechała szybko, zapisała leki, porozmawiała, bez pośpiechu. Wystawiła mi zwolnienie lekarskie do pracy.

Wolny termin: 23 Maj o 09:00. Sprawdź inny.

mgr Michał Dachowski

Rehabilitant, Wizyty domowe

Fizjo4life
Zamoyskiego 49
03-801 Praga, Warszawa

Zdecydowanie polecam usługi Pana Michała. Już po jednej wizycie poczułam brak bólu i zdecydowaną ulgę.

Wolny termin: 23 Maj o 14:00. Sprawdź inny.
Wizyty domowe Warszawa  Ewa Trusewicz

Ewa Trusewicz

Dietetyk, Wizyty domowe

Poradnia Dieta i Fitness
ul. Ksawerów 3

Wreszcie trafiłam na dobrego dietetyka! Ktoś, kto naprawdę mnie słucha i nie stara się za wszelką cenę wprowadzić swoich widzimisi. Pani Ewa zawsze znajdzie kompromis i wytłumaczy co i jak działa. Mam dużo chorób współistniejących (w tym autoimmunologiczne) i wszystko zostało zawarte w diecie, rozpisanej tak, aby brać pod uwagę moje treningi. Do tego zawsze się mogę do Pani Ewy odezwać jeśli mam problem, oddzwoni w wolnej chili albo odpisze na maila. Polecam bardzo!!

Opinia dodana przez: Wiktoria
Wolny termin: 25 Maj o 08:00. Sprawdź inny.
Wizyty domowe Warszawa mgr Rafał Duda

mgr Rafał Duda

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth
ul. Andersena 1, 01-911 Warszawa

Mam siedzący tryb pracy, a do tego chory kręgosłup. Dzięki wizytom, zawsze udało się zlikwidować lub zmniejszyć ból. Bardzo cenię zaangażowanie Pana Rafała.
Zdecydowanie polecam.

uratował życie mojej żony-to chyba wystarczy

lekarz Wojciech Cyptor

Chirurg ogólny, Proktolog

44-100 Gliwice

Lekarz przez duże L - człowiek o wysokiej kulturze idącą w parze z wiedzą i podejściem do pacjenta. Nie spotkałem lekarza o takiej osobowości. Słucha pacjenta i dokładnie tłumaczy co aktualnie wykonuje.

Opinia dodana przez: Lesław

dr Ewa Miśko

Pediatra, Wizyty domowe

Centrum Medyczne Platany
ulica Ryżowa 44

Przemiła, cierpliwa w stosunku do przewrażliwionych rodziców, niesamowicie ciepła z doskonałym podejściem do dzieci, kompetentna. Zdecydowanie polecam.

mgr Małgorzata Ledwoń

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Per Vita Gabinet Dietetyczny Małgorzata Ledwoń
Wejchertów 19A/4
43-100 Tychy

Serdecznie polecam usługi Pani Małgosi korzystałam z oferty wielu dietetyków, których niekoniecznie interesowały wyniki moich badań i zamiast pomóc mogli mi zaszkodzić. W chorobie, którą u mnie wykryto podczas zaleconych badań nie powinnam jeść większości produktów wysokobłonnikowych, które były polecane na zbicie wagi przez inne osoby. Dlatego polecam serdecznie bo Panią Gosie interesuje pacjent a nie szybki zarobek :)

Opinia dodana przez: Monika