mgr Lena Frankowskamgr Lena Frankowska - zdjęcie profilowe

mgr Lena Frankowska

Seksuolog, Psycholog

Pomoc psychologiczna i psychoseksualna.
Psycholog z doświadczeniem w zakresie pomocy psychologicznej, seksuologicznej, psychoterapii par oraz edukacji seksualnej dorosłych i młodzieży.

Pomoc psychologiczna i psychoseksualna.
10-letnie doświadczenie w poradnictwie psychologicznym, również przez internet i telefon.
Pomoc psychologiczna w obszarze życia seksualnego.
Zakres oferowanej pomocy: problemy w związkach, porady dla par, terapia par, rozwiązywanie konfliktów w małżeństwach, poprawa komunikacji i wzajemnego zrozumienia, rozstanie, rozwód, zdrada, kryzysy w związkach, trudności w nawiązaniu i utrzymaniu relacji miłosnej; seks, edukacja seksualna, niedopasowanie seksualne w związku, problemy małżeńskie których przyczyną są kłopoty seksualne, trudności w rozpoczęciu badz kontynuowaniu życia seksualnego, dysfunkcje seksualne kobiet i mężczyzn, kłopoty z erekcją, kłopoty z wytryskiem ( jestem psychologiem - nie prowadzę farmakoterapii i nie przeprowadzam badań fizykalnych), ból podczas współżycia, brak potrzeb seksualnych, obniżone potrzeby seksualne, niesatysfakcjonujące zbliżenia, brak orgazmu, akceptacja orientacji seksualnej, dojrzewanie psychoseksualne
- problemy psychiczne, kryzysy emocjonalne, obniżony nastrój, depresja, utrata bliskiej osoby, rozwój osobisty, podejmowanie decyzji.

Serdecznie polecamy Panią Lenę jako kompetentną specjalistkę od problemów sercowych. Jestesmy zadowoleni ze spotkań, wiele nam wyjasniły, kłotnie ucichły. Dziekujemy

Polecam Panią Lenę. Niezwykle sympatyczna, ciepła osoba. Spokojnie wyjaśnia, pyta, poświęca tyle czasu, ile potrzeba.