Lekarze Lublin

Psychiatra

NZOZ MED-LASER Przychodnia
ulica Młyńska 14A
20-406 Lublin

Poznałem Jego w Szpitalu Psychiatrycznym w Radecznicy na oddziale 3 Męskim w 2014 roku Pana Doktora Piotr Krzewicki byłem strapiony,wstydliwy,przestraszony i dał MI dobre leki i teraz pracuję i zarabiam i chodzię do Kościoła i jestem silny Męski i odważny,staliśmy się Kolegami,znamy się już 9 lat.Nie byłem więcej w Szpitalu Psychiatrycznym w Radecznicy i daję sobie radę. Pan Doktor Krzewicki jest tolerancyjny, inteligentny i pomocny lubi przyrodę zrobiłem Jemu budki ...
Opinia dodana przez: Stanisław

lek. dent. Beata Maniecka

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

ulica Chęcińskiego Jana 2/5
20-839 Lublin

Jestem zadowolony miła atmosfera zbierałem się do dentysty 30 lqt aż trafiłem na odpowiedniego Gabinet dobrze wyposarzony

lek. dent. Anna Mickiewicz-Winnicka

ulica Czeremchowa 29
20-807 Lublin

Osoba bardzo cierpliwa i ma doskonałe podejście do dzieci. Mój syn po raz pierwszy pozwolił wyleczyć sobie zęba.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Beata Cichacz-Kwiatkowska

Neurolog

Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej Lekarz Domowy Krzysztof Sztorc
Marii Koryznowej 2B
20-137 Lublin

Bardzo mila uprzejma życzliwa uśmiechnięta pani doktor wysłucha doradzi wytłumaczy dlatego polecam panią doktor bardzo serdecznie ja Małgorzata Skoczylas

lekarz Tomasz Stankiewicz

Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie - Szpital
ulica Chodźki 2
20-093 Lublin

Dzień dobry, Byłam na pierwszej wizycie. Przemiły, profesjonalne podejście, słucha pacjenta i tłumaczy. Polecam.
Opinia dodana przez: Iwona Piesto

lekarz Piotr Kawałek

ul. Zachodnia 2/8
20-620 Lublin

Bardzo pozytywnie oceniam wizytę u Pana dr. Najpierw przeprowadza wywiad,miałam karty leczenia szpitalnego które dokładnie przeczytał, zbadał wykonał ekg,cały czas rozmawia i odpowiada na moje pytania. Konkretny dr. ,polecam

lekarz Małgorzata Kwiatkowska

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Farmed Stanisław Podgórski
ulica Marii Koryznowej 2 G
20-130 Lublin

lekarz Dariusz Łukasik

ulica Józefa Mackiewicza 21/9
20-865 Lublin

Profesjonalizm, empatia. Kazdemu pacjentowi poświęca tyle czasu ile trzeba. W 2018 roku po operacji serca i wszczepienia bajpasów dostałam zawału serca z którego wyprowadził mnie dr. Dariusz Lukasik . Oczyścił zaklaeszczone bajpasy, i uratował mi życie. Jest moją opoką i ostoją. Jestem 78 letnią kobietą i wiem, że nie mogę już wiele oczekiwać ale doktor Lukasik zawsze umie mnie pokrzepić i zachęcić do dalszej walki o życie. Dziękuję pozdrawiam serdecznie ...
Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Mateusz Polberg

Neurolog

Staszica 2 lok.2
Lublin

Bardzo miły człowiek . Lekarz z powołania, jakich mało. Dokładnie tłumaczy proponowane leczenie. Bardzo kompetentny, niesamowita wiedza. Bardzo zaangażowany. Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Krzysztof Karaś

Internista, Lekarz rodzinny

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

Chciałabym podziękowac doktorowi za udzielenie fachowej pomocy dla mojej rodziny.Krzysztof Karaś lekarz który wszystko objaśni udzieli odpowiedzi na pytania a co najważniejsze postawi dobra diagnoze . Dziękuje bardzo fajnie że sa jeszcze tacy lekarze jak Pan Krzysztof Karaś.
Opinia dodana przez: Jolanta
Bardzo spokojna z właściwym fachowym podejściem do pacjenta .Duża wiedza i cierpliwość !
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Irena Kawa

"VITAMED" Praktyka Lekarza Rodzinnego Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Lazurowa 24
20-781 Lublin

Lekarz z powolania, teraz rzadko sie juz takich spotyka. Pelen profesjonalizm, ogromna wiedza. Do tego uprzejmosc i zaangazowanie. Polecam szczerze.
Opinia dodana przez: Aldona
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Internista
                                       prof. dr hab. Krzysztof Giannopoulos

prof. dr hab. Krzysztof Giannopoulos

Internista, Hematolog

Specjalistyczne Gabinety Lekarzy Hematologów HEMA
ul. Zana 11a
20-022 Lublin

Profesor zawsze znajdzie czas na rozmowę i spokojne wytłumaczenie omawianej kwestii. Wspaniały specjalista, leczy mojego męża w Centrum Onkologii. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Magdalena`

lekarz Daniel Kosiecz

ulica Nowowiejskiego Feliksa 9/41
20-880 Lublin

Doskonały specjalista.Szybka diagnoza i wdrozone leczenie przyniosły poprawe i ulgę w bólu. Dziękuję Panu Doktorowi
Opinia dodana przez: E.S

lekarz Małgorzata Król

Szpital
Biernackiego 9
20-089 Lublin

Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Pełny profesjonalizm. Z całego serca polecam opiekę u pani Małgorzaty Król.
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Krzysztof Gil

Neurochirurg

Centrum Medyczne Mediculum
Krasińskiego 2 lok. 41-42
20-709 Lublin

Pan Doktor Krzysztof Gil to bardzo dobry lekarz z powołania. Mąż jest po wymianie stymulatora wraz z elektrodą neru błędnego i czuje się bardzo dobrze (znacznie lepiej niż przed zabiegiem). Z czystym sumieniem polecamy Pana Krzysztofa Gil bo wiemy że pomógł nam to pomoże innym. Z pozdrowieniami i życzeniami dalszych sukcesów wdzięczny Pacjent Michał B wraz z Żoną.
Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Marek Urban

Chirurg ogólny, Urolog

Onko-Centrum
Ignacego Daszyńskiego 2
20-250 Lublin

Byłam u wielu lekarzy urologów, przepisywano mi ciagle antybiotyki. Dopiero doktor Urban wiedział co mi jest , przeprowadził operacje i dzis jestem zdrowa. Jestem szczęśliwa, ze dokuczliwe objawy przeszły! Dziękuje!!!!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Katarzyna Tomkiewicz

Psychiatra

ul. Kolorowa 26/13
20-802 Lublin

Dr Katarzyna Tomkiewicz-Jakubczak uważnie wysłuchała co mam do powiedzenie, celnie trafiła z diagnozą potem wszystko mi wytłumaczyła. Po jej leczeniu wróciłem do życia. Polecam wszystkim, uratowałam życie.

lekarz Marzena Sitarz

Internista, Reumatolog

ulica Jagiellońska 12/1
20-806 Lublin

Polecam. Kompleksowe podejście, diagnoza stawiana dopiero po dokładnym przebadaniu. Leczenie dobierane do stanu zdrowia i innych przyjmowanych leków.
Opinia dodana przez: AGATA

dr n. med. Teresa Stelmasiak

Alergolog

Specjalistyczny Gabinet Alergologiczny
al. Kraśnicka 88/1
20-718 Lublin

Pani Doktor jest fenomenalna. Mam uczulenie na najwyższym poziomie na roztocza, po odpowiednich lekach, a z czasem już odczulaniu, wszystkie objawy zniknęły. W końcu mogę normalnie funkcjonować. Podchodzi do człowieka, jakby był jej pierwszym pacjentem z życiu. Wszystko szczegółowo i dokładnie wykonuje, analizuje, diagnozuje i tłumaczy. Kompetentna osoba, nie znam lepszego Alergologa. Polecam wszystkim alergikom!!