Lucyna Boniecka

Neurologopeda, Logopeda

Bardzo dobry logopeda. Trafnie diagnozuje i dobiera ćwiczenia. Terapia przynosi efekty. Moje dziecko bardzo chętnie chodzi na zajęcia. Szczerze polecam.

Jestem w szoku,byłam na wizycie u Pani logopedy, ponieważ mój syn nie wymawiał m.in."sz". Dziecko po 10 min ćwiczeń zaczęło poprawnie wymawiać "sz" i tak jest do tej pory.Pani Logopeda szybko zdiagnozowała problem (chodziłam do innych specjalistów i nic)okazało się że źle robiłam ćwiczenia z dzieckiem w domu. Mój synuś bardzo polubił tą Panią, ma świetne podejście do dzieci,dokładnie wszystko tłumaczy, nie pospiesza i jest cierpliwa. Ma dużą wiedzę, to się czuje, ale jest przy tym bardzo skromna.Moja koleżanka też chodzi ze swoją córcią i też jest bardzo zadowolona.

Fachowo, życzliwie, skutecznie. Zajęcia pełne ciekawych pomysłów zachęcających dziecko do ćwiczeń. Pozdrawiamy serdecznie. Mama Marzena z Gabrysiem

Mama Marzena z Gabrysiem

Polecam wszystkim matkom! Specjalista wysokiej klasy, dojeżdżam 50 km z córką, ale warto! Moje dziecko zrobiło ogromne postępy dzięki terapii.Jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa. Jak dla mnie najlepszy fachowiec w województwie.

Pani mgr Boniecka jest nie tylko dobrym specjalistą, ale przede wszystkim ma wielkie serce dla tych, którym pomaga,a to u osób pracujących w służbie zdrowia rzadkość. Wnikliwie podchodzi do problemu i indywidualnie dobiera metody terapii. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Jej pracy, polecamy wszystkim potrzebującym pomocy logopedycznej. Rodzice Maćka

Miałam przyjemnośc studiowania z Lucuną Boniecką i muszę stwierdzić iż wyróżniała się ogromną wiedzą i zaangażowaniem Jestem pełna podziwu dla niej i serdecznie pozdrawiam Ula

pani doktor jest super. mój syn poprostu ją uwielbia, chętnie do niej chodzi na wizyty i bardzo chetnie ćwiczy zadane mu ćwiczenia

Wszystko pięknie, ale logopeda to nie jest lekarz, prawda?

Wszystko pięknie, ale logopeda to nie jest lekarz, prawda?

Wspaniały specjalista, poświęca dużo czasu dziecku, trafnie diagnozuje i dobiera terapię,polecam szczerze mama Adasia

Wciąż poszukujesz "Neurologopeda Wrocław"?

Dagmara Kalczyńska

Logopeda dziecięcy