lekarz Łukasz Błaszczyk

Pan Łukasz Błaszczyk zajmował się mną po tym jak przywiozła mnie karetka z wypadku. Kompetentny i miły lekarz, który znalazł czas żeby wytłumaczyć mi wyniki badań i udzielił porady odnośnie dalszego leczenia. Jestem mu bardzo wdzięczna.

Wspaniały lekarz: uprzejmy, miły a zarazem konkretny. Działa na pacjentów jak balsam, dla każdego znajdzie czas i miłe słowo. Cierpliwy, pełen empatii, bardzo dokładny i kompetentny lekarz. Zarówno przed jak i po zabiegu cierpliwie wyjaśnia i odpowiada na każde pytanie. Pan Łukasz to znakomity specjalista i poprostu dobry człowiek. Miałam wielkie szczęście, że trafiłam na niego.:)

Moja mama byla przyjeta do szpitala przez p.Lukasza. Opieka jaka otrzymala byla wysmienita. Pan Lukasz nie tylko przyjal do szpitala, ale tez aktywnie sledzil przebieg leczenia mojej mamy, co dalo to moim rodzicom poczucie bezpieczenstwa przed najstraszniejszym przezyciem w ich zyciu. Kompetenja, rzetelnosc leczenia, fachowosc w pelni tego znaczenia, jak i uprzejmosc- to solidne podstawy pana Lukasza.

Wciąż poszukujesz " Szczecin"?

Consilius
73-110 Stargard Szczeciński