lekarz Maciej Bogusiak

Polecam każdemu Pana dra Macieja Bogusiaka. Byłam operowana przez Pana doktora niedawno. W trakcie i przed zabiegiem udzielał mi wszelkich wyjaśnień oraz zapewniał o tym, że wszystko będzie dobrze. Pomimo młodego wieku, wykazał się przy tym pełnym profesjonalizmem, doświadczeniem, uprzejmością i należytą troską. To lekarz z powołania i bez wahania można mu zaufać. Chciałabym aby każdy, kto zachoruje, znalazł się w tak dobrych rękach jak ja w trakcie choroby, a Panu doktorowi życzę wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym oraz kolejnych, zadowolonych pacjentów.

Wciąż poszukujesz " Wołów"?

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Medix
Plac Ludwika Hirszfelda 17, Wrocław
Wrocław

Pl.Hirszfelda 1/30