dr n. med. Maciej K. Kolowcadr n. med. Maciej K. Kolowca - zdjęcie profilowe

dr n. med. Maciej K. Kolowca

Kardiochirurg

pełen profesjonalizm rzetelne podejście do pacjenta cała uwaga skupiona na pacjencie niech się uczą co poniektórzy znani niby kardiolodzy ale tylko z nazwy od dr n.med.Maciej Kolowca to prawdziwy fachowiec

Pięć lat jestem po operacji zastawki aortalnej, przeprowadzonej "pod kierownictwem "DR Macieja . Czuję się b.dobrze i z perspektywy czasu moja wdzięczność dla Pana Doktora i CAŁEGO PERSONELU jest ogromna .

Panie Doktorze! Pragnę złożyć Panu wyrazy najwyższego uznania za ogromną wiedzę i doświadczenie oraz wyrazić serdecznie podziękowania za wspaniałe przeprowadzenie u mojego męża zabiegu operacyjnego, za życzliwość, wyrozumiałość i opiekę pooperacyjną, dzięki czemu mąż szybko wraca do zdrowia. Bożena Barczyk

Panie Doktorze!

Wspaniały człowiek, bardzo dobry specjalista ,kompetentny, miły i uprzejmy. 24 kwietnia 2015 r uratował życie mojemu tacie ,polecam. Dziękuję bardzo doktorze .....

Wyjątkowy lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Uśmiechnięty, życzliwy, rzeczowy, godny zaufania. Posiada wysoką kulturę osobistą i zasady godne naśladowania.

Wyjątkowy lekarz.

lekarz godny polecenia, kompetentny, uprzejmy, świetnie przedstawia pacjentowi informacje o chorobie i możliwościach leczenia.

Panie Doktorze, bardzo dziękuję za uratowanie życia mojemu mężowi Bogusławowi Prokop, za ogromne serce, wielką wiedzę i wspaniałe podejście do pacjentów żona z dziećmi

Ten Pan mi życie uratował. Fach w rękach i wiedzą jaką rzadko można spotkać. Uprzejmy i bardzo wyrozumiały.

W imieniu własnym i rodziny pragnę złożyć słowa podziękowania dla lek Macieja Kolowca za wspaniale przeprowadzony zabieg i wzorowa postawę. Wybitny specjalista, wysoka kultura osobista i klasa. Aldona Lesniak z rodzina

Wybitny specjalista, wysoka kultura osobista i klasa.
Aldona Lesniak z rodzina

Specjalista z nawyższej półki, fantastyczne podejście do pacjenta i jego rodziny, wielka klasa i kultura osobista. Polecam !

Wciąż poszukujesz "Kardiochirurg Rzeszów"?

Ośrodek Świadczeń Szpitalnych
ulica Lwowska 60