lekarz Maciej Zygo

1,5

Jedna z gorszych wizyt na jakich byłam. Lekarz nie słucha. Leki kompletnie nie trafione. Co jest rzecz jasna winą pacjenta " bo u wszystkich innych działają". Wizyta bardzo krótka bo Pan Doktor ma jeszcze 40 pacjentów. Na wizycie się nie przyznałam ale również jestem lekarzem i wiem jak powinna wyglądać prawidłowo przeprowadzona wizyta. Doktorze więcej empatii... Mimo wszystko serdecznie pozdrawiam.

Nie polecam. Lekarz ten ma nieprofesjonalne zachowanie wobec pacjenta, brak empatii, nie stara się zrozumieć problemu, nie słucha, nieustannie przerywa, a nawet padają z jego ust niemiłe komentarze typu 'dziwni pacjenci'. Poza tym nie szanuje czasu swoich pacjentów gdyż spóźnia się nawet 1,5h-2h