lekarz Magdalena Huzarewicz

Pani doktor prowadzi moją pierwszą ciążę. Zmieniłam lekarza przez przypadek, gdy chciałam umówić się na wizytę u dotychczasowej pani doktor, lecz była ona nieobecna. I trafiłam do dr Huzarewicz. Nie żałuję, przeciwnie bardzo się cieszę. Nie miałam wcześniej wykonywanych badan usg tak dokładnie, omawianych wyników, nikt nie pytał czy ja mam jakiekolwiek pytania, i nikt nie odpowiadał na moje pytania tak konkretnie i rzeczowo. Ponadto, co dla mnie jest bardzo ważne, to kultura osobista i sympatia, którą wyczuwa się w kontakcie z lekarzem. Jak na razie jestem bardzo zadowolona.

Wciąż poszukujesz " Elbląg"?

Agnieszka Nicpoń

Okulista dziecięcy
Gabinet okulistyczny
Hetmańska 47E
Elbląg

Oddział Okulistyki Jednego Dnia NZOZ "Twoje Oczy"
al. Grunwaldzka 33/2
UNI-MED