lekarz Marcin Czternastek

Neurochirurg

Przepuklina L4-L5 . Pierwsza wizyta i decyzja o operacji . Teraz już 10 dni po operacji . Bóle z przed operacji ustąpiły już na drugi dzień po zabiegu (mrowienie uda , łydki , bóle w biodrze i podbrzuszu ) . Doktor zdecydowany , kompetentny i fachowiec w tym co robi . Wytłumaczył dokładnie co z czego się bierze jakie są zagrożenia i jakie konsekwencje nie operowania . Teraz wracam powoli do sprawnych . Polecam wszystkim którzy potrzebują fachowej porady jak również pewnej ręki na stole operacyjnym .

Profesjonalista w każdym calu. Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek - ciepły, wyrozumiały, z poczuciem humoru i ogromną cierpliwością. Operacja przebiegła bez jakichkolwiek komplikacji. Pan doktor interesuje się pacjentem zarówno przed, jak i po zabiegu. Serdecznie dziękuję i życzę wszystkim,aby trafiali w ręce takich fachowców jak pan doktor Czternastek.

Wspaniały lekarz!!!!!byłem operowany przez pana doktora w lipcu 2015r w odcinku kr.lędźwiowego,wytłumaczył na czym będzie polegał zabieg,dużo czasu poświęca pacjentowi przed jak i po zabiegu.Bardzo polecam pana doktora.

Wspaniały lekarz, życzliwy, kompetentny, wspaniały człowiek, uśmiechnięty, 100 % profesjonalizmu, wspaniałe podejście do pacjenta :) Lekarz godny polecenia :)

Cudowny lekarz i człowiek. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc i poświęcony mi czas.

Fachowa opieka, żadnych komplikacji podczas operacji, lekarz który do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i "opiekuje" się nim najlepiej jak tylko potrafi.Najlepszy lekarz jakiego w ogóle spotkałam. Polecam z czystym sercem!

Bardzo dobry lekarz o zyczliwym podejsciu do pacjenta.Fachowo udzielona informacja przekonala mnie do podjecia decyzji o operacji.Caly czas doktor wspieral mnie przed i po operacji,ktora przeprowadzil wzorowo za co bardzo dziekuje.

Wspaniały lekarz! Potrafi podnieść człowieka na duchu i rzetelnie udziela informacji. Ceni zdrowie i dobro pacjenta. Jest kimś wyjątkowym, kto znajduje sie na odpowiednim miejscu. Jeszcze nigdy nie miałam styczności z tak genialnym lekarzem... A jaki przystojny ;)

Wspaniały człowiem o bardzo dobrym sercu, uczynny pełen profesjonalizm w wykonywanym zawodzie ,godny do naśladowania. Panie doktorze dziekujemy za wszelakie dorady ,dobre słowo z Pana strony.

Panie doktorze dziekujemy za wszelakie dorady ,dobre słowo z Pana strony.

Wspaniały człowiek o wielkim, dobrym sercu. Potrafi pochylić się nad cierpieniem człowieka. Bardzo grzeczny, mądry, kompetentny, dokładnie wyjaśnia sprawy choroby. Jest miły dla pacjenta także i jego rodziny. Podchodzi z empatią, podnosi na duchu, wzbudza zaufanie.Rodzina chorej na nowotwór mózgu Ireny

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Tarnów"?

Specj.Szpital.im Św.Łukasza
ochronek