lekarz Marcin Rubajczyk

Okulista

Rzadko spotykany profesjonalizm i podejście do pacjenta. Brak słów, by wyrazić pełnię superlatyw. Rzetelny, bardzo konkretny, kontaktowy, szczery. Wybitny fachowiec. Dziękuję za uratowanie wzroku Panie Doktorze :) i życzę samych sukcesów. Piotr

Super lekarz przeprowadzal mi operacje zacmy po lekowej 25 06 2013 naprawde godny polecenia pelen profesjonalizm mozna mu powierzyc swoje oczy.Dziekuje za nawa jakosc zycia

Całym sercem polecam, znakomity lekarz, drobiazgowo bada pacjentów i szczerze się nimi zajmuje. Moja teściowa trafiła do niego i przypadkiem odkrył w niedługim czasie bardzo poważne schorzenia. Agata.G.

Bardzo dobry, miły, uprzejmy, specjalista na najwyższym poziomie. Wyczerpująco wyjaśnia istotę problemu. Polecam.

Wspaniały lekarz i człowiek.Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie.Jest kompetentny i uprzejmy. Zawsze cierpliwie tłumaczy chorobę i metodę leczenia.Pan doktor zrobi wszystko, aby pomóc pacjentowi.Dla Niego najważniejszy jest pacjent i jego stan zdrowia.Nie znam lepszego okulisty od Pana doktora.Polecam wszystkim.Panie doktorze dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

To mistrz w swoim fachu a kultury powinni się od niego uczyć wszyscy! Wielki szacunek dla Pana,doktorze!

Bardzo dobry specjalista, sympatyczny, uprzejmy.

Bardzo dobry specjalista, sympatyczny, uprzejmy.

Trafiłem do P. Doktora na ostry dyżur. Pomimo pełnej poczekalni pacjentów P. Doktor był cierpliwy, uprzejmy, rzeczowy i przede wszystkim kompetentny. Pacjent odczuwa, że jest bardzo dobrym specjalistą. Wszystko dokładnie tłumaczy. Zdecydowanie polecam.

Znakomity specjalista! Od czasu kiedy Doktor zaczął leczyć mojego syna i rodzinę - jestem spokojny, ponieważ są w bardzo dobrych rękach! Ogromna wiedza Pana Doktora, którą dzieli się z pacjentem, doświadczenie, fachowe rozpoznanie schorzenia,skuteczne leczenie oraz serce, które w to wkłada a także bezinteresowność sprawiają, że darzymy Go pełnym zaufaniem! Dziękujemy Panie Doktorze!!!

Polecam Pana doktora wszystkim . Jest rzetelny i sumienny .

Polecam Pana doktora wszystkim . Jest rzetelny i sumienny .

Wciąż poszukujesz "Okulista Pabianice"?

Łabędzia 8 lok. II
40-719 Katowice
ulica Szara 5
43-300 Bielsko-Biała
Boguckiego 6

Panewnicka 29
40730 Katowice
ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice
Praktyka Lekarza Rodzinnego
Powstańców 8/1
40-040 Katowice
Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska