Bardzo dobry lekarz specjalista.Lecze sie u niego kilkanascie lat.Nie zgodze sie tutaj z niektórymi negatywnymi opiniami.Lekarz godny polecenia.

Konsultacja na zlecenie ZUS. Pan doktor o wysokiej kulturze, grzeczny, taktowny. Podejście do pacjenta z empatią i zrozumieniem choroby.

Mam pełne zaufanie do pana doktora Marka Dudzika. Leczę się u niego od kilkunastu lat. To wspaniały lekarz, doskonały specjalista, dla którego pacjent jest najważniejszy. Polecam go z całą pewnością

Jeśli zaczyna się pracę o godz,8 to zaczynam od 8 a nie od 9.a póżniej szybko,szybko zbywa sie pacjentów aby narobić opóżniony czas. Następna sprawa to taka że zarejestrowałam sie do Pana Doktora telefonicznie i przyszłam do przychodni 2 godziny przed zakonczeniem pracy a pana Doktora już nie było,no bo trudno czekać na jedną pacjentkę.Uważam że zostałam poprostu zbyta przez pana Doktora

polecam BARDZO tego lekarza!!!!!!!, świetny specjalista i profesjonalista!!!!!

polecam BARDZO tego lekarza!!!!!!!, świetny specjalista i profesjonalista!!!!!

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant Brzesko"?

BLUEMED REMEDIUM
Kościuszki 47