Marek Komar

Chirurg stomatolog

Rewelacyjny dentysta, z cudownym podejściem do pacjentów w każdym wieku. świetny i doświadczony fachowiec.

profesjonalista w każdym calu, emanuje spokojem, który udziela się pacjentowi, bardzo cierpliwy, ciepły w kontakcie, efekt wykonanego zabiegu zawsze zgodny, a nawet przewyższa oczekiwanie pacjenta, to pierwszy dentysta, który nie wzbudza we mnie lęku, polecam z całą odpowiedzialnością każdemu, kto "panicznie boi się wizyt w gabinecie stomatologicznym", strach znika "na wejściu"

Pan dr Marek Komar jest jednym z niewielu stomatologów do którego mam zaufanie. Leczył mi kilka zębów, a ostatnio miałam ekstrakcję, czego bardzo się bałam. Dostałam dobre znieczulenie i pomimo ciężkiego i dość długiego zabiegu nie bolało, pan dr profesjonalnie wykonał zabieg i dlatego nie musiałam nawet brać środków przeciwbólowych po ustąpieniu znieczulenia, prawie wcale nie bolało i nie było w ogóle opuchlizny. Polecam wizyty u dr Komara

Super podejście, dokładność, staranność. Stomatolog godny polecenia. Bardzo dobrze wykonuje swoją pracę.

Super podejście, dokładność, staranność.
Stomatolog godny polecenia. Bardzo dobrze wykonuje swoją pracę.

fantastyczne podejście do pacjenta, przeniosłem się z bardzo drogiego ale i dobrego EuroDent'u. Pęknięty ząb i po pierwszej wizycie jest super. Szczerze Go polecam a z urzędu mam do dentystów dystans. Marek Komar jest serio bardzo godny polecenia.

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Oborniki"?

Jarosław Wałęga

Chirurg stomatolog