lekarz Marian Dudziński

Zawsze dziwią mnie negatywne opinie pacjentów, którzy z założenia przyjmują postawę roszczeniową. Pan Dudziński bardzo wiele mi pomógł. Mieszkam w Wałczu od 37 lat i w tym mieście nie ma wielu specjalistów. Jednakże Pan doktor Dudziński to świetny lekarz. Pomógł mi w ciężkim schorzeniu oka idealnie diagnozując mój przypadek. Pana doktora poznałem po tym jak jego kolega po fachu (sąsiad, również okulista) odmówił mi przyjęcia z ciężki stanem zapalnym oka (po godzinach). Kolejne wizyty u Pana Dudzińskiego przynosiły ulgę do całkowitego zwalczenia dolegliwości. Za każdym razem miło i rzeczowo.

Pan doktor był całkiem miły.Jeszcze nie zrealizowałam recepty,więc nie mogę się do końca wypowiadać,ale wzbudził moje zaufanie,więc jestem zdziwiona tymi negatywnymi opiniami.

Lekarz nigdy nie był kompetentny.Zawsze patrzy na kasiorę.Nic nie robi , a kasuje jak za zboże.Pan doktor już od 30 lat powinien być na emeryturze , a nie zbierać kasę i co roku budować nową willę.Po za tym jak ktoś studiował 60 lat temu jak teraz może być dobrym lekarzem?

Nie polecam , opryskliwy , nie znający się na chorbach oczu , raczej powinien być już emerytem i nie praktykować.