dr n. med. Mariola Gaca

Reumatolog, Internista

3,3
3,2
3,5

Jak do tej pory mogę ocenić na SUPER!!!pierwsza wizyta-od razu trafna diagnoza potwierdzona specjalistycznymi badaniami w Bydgoszczy.Lekarka bardzo konkretna ,może nie szczerzy ząbków od drzwi ,ale podchodzi bardzo profesjonalnie do swojej pracy,nie trzeba się o wszystko wypytywać (jak u większości lekarzy).Teraz idę na kolejną wizytę i myślę ,że również się nie zawiodę.

Jest SUPER!Ogólnie nie lubię chodzić do lekarzy ale do Pani doktor idę z chęcią.Jest konkretna.Dokładnie wytłumaczy chorobę i stawia trafne diadnozy.POLECAM. R.P.

R.P.

może kiedyś pani Dok. była miła i uprzejma jednak teraz przeszła radykalna zmianę.... na gorsze

polecam bardzo miła i sympatyczna doktórka napewno pomoze w przyczynie i uleczeniu choroby w 100% :)

przykro mi wydawać tak niską opinie, ale nie mozna lekceważyć pacjęnta tylko dlatego że domaga się badań profilaktycznych które mu się należą , nie tylko z prywatnego gabinetu. Przepisywanie lekarstw na ślepo to chyba nie jest wielką sztuką.Wizyta zakończyła się tak iż wyszłam z gabinetu ze stosem recept, a po przeczytaniu ulotek wywaliłam wszystko do kosza, w ten sam dzień poszłam do innego lekarza który dał mi najpierw skierowanie na wszystkie badania.

Jest bardzo miłą lekarką,wysłucha cierpliwie pacjenta

Jest bardzo miłą lekarką,wysłucha cierpliwie pacjenta

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Tuchola"?

Violetta Neumann

ulica Poznańska 32
64-200 Wolsztyn
ulica Berberysowa 6
86-031 Osielsko
Szpital Tucholski Sp z o.o.
ulica Nowodworskiego 14-18
89-500 Tuchola

Gabinet lekarski KONSYLIUM
Piłsudskiego 4
86-100 Świecie
Szpital Tucholski Sp z o.o.
ulica Nowodworskiego 14-18
89-200 Tuchola