lekarz Mariusz Budzyń

Okulista

Lekarza poleciła mi znajoma. Zdecydowanie przyłączam się do wszystkich dobrych opinii tutaj. Doskonały specjalista z bardzo dobrym podejściem do pacjenta, przyjemna atmosfera w gabinecie ( pomimo tego, że była to wizyta na fundusz;))

najlepszy lekarz w Tarnowie bardzo miły uprzejmy dokładnie bada i jest zawsze kiedy potrzeba polecam !!!!

bardzo dobry lekarz..długo i dokładnie bada oczy..tłumaczy w sposób bardzo zrozumiały..przy tym szalenie miły i nie traktuje pacjenta jak zło konieczne...wszystkim polecam!!!!!

Polecam, zdecydowanie najbardziej kompetentny lekarz z jakim miałam do czynienia. Chodzą do niego ja, moi znajomi, rodzina i każdy jest zadowolony.

U pana doktora bylam pare lat temu, byl trzecim okulista w miescie u ktorego bylam i dopiero on, wyjasnil jaka mam wade. Uczciwie powiedzial, ze nie posiada odpowiedniego sprzetu, by zbadac moje oczy, a tym bardziej dobrac odpowiednie soczewki i polecil lekarzy katowickich. Dwie poprzednie panie natomiast (rowniez prywatnie) cos przebakiwaly o szklach torycznych, albo hybrydowych, ale uznaly, ze nie ma potrzeby moze.. A to dlatego, ze w tych gabinetach nie bylo mozliwosci dobrania ich, a pieniadze trzeba wziac przeciez, moze akurat jeszcze recepte bym realizowala u optyka przy gabinecie.. Ale nie wnikalam, gdyz wtedy jeszcze nie bylam w temacie. Postanowilam pojsc do p. doktora Budzynia i to byl strzal w dziesiatke. Reasumujac, polecam Pana Doktora, to swietny fachowiec, sympatyczny czlowiek, bez watpienia najlepszy okulista w Tarnowie.

Byłam jakiś czas temu... Lekarz wspaniały, miły, uprzejmy - jako jedyny wykrył u mnie wadę wzroku, której nie dostrzegli inni lekarze - pokierował leczenie w odpowiednim kierunku i mimo wady wrodzonej udało się zatrzymać pogorszenie widzenia itp. Dziękuje

świetny lekarz pod kazdym wzgledem tj kultury osobistej,szacunku do pacjenta,badanie bardzo dokladne bedąc u innych okulistów nikt nie miał takiego podejscia do badania.lakarz godny polecenia!!!!!

jest naprawde kompetentny gdyby nie on straciłabym wzrok

jest naprawde kompetentny gdyby nie on straciłabym wzrok

Dr Budzyń jest nie tylko bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem, lecz także ciepłym, pełnym empatii i cierpliwości człowiekiem. Polecam

Lekarz kompetentny i godny zaufania, uprzejmy w stosunku do pacjenta, od lat jest zaufanym lekarzem mojej rodziny.Polecam.

Wciąż poszukujesz "Okulista Tarnów"?

Krakowska 23
Gabinet Okulistyczny Specjalistyczna Indywidualna Praktyka Lekarska
Rogoyskiego 25 (wejście od PCK )
ulica Szujskiego 2/3
Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne