Poszedłem do Doktor Krysztopik z polecenia znajomego. Teraz sam mogę w pełni świadomie polecić ten gabinet. Wyrywałem ósemkę górną. Byłem zaskoczony łatwością zabiegu, po tym jak naczytałem się w internecie o problemach z zębami mądrości. Miła atmosfera, profesjonalizm pracy, polecam!

Robilam implant u dr Jana w Monidencie.mimo strachu wszystko przebieglo sprawnie i szybko.natomiast siostry corka leczy sie u ortodontki.gabinet polecam.ceny bardzo przystepne mila obsluga

Gabinetem Monident na początku byłam zachwycona, w ciągu ostatniego roku niestety jakość usług znacząco się pogorszyła. Plomba wypadła po tygodniu od wizyty, cóż zdarza się, ale należałoby na prośbę pacjenta jak najszybciej naprawić zaistniałą sytuację. Tymczasem przez następny miesiąc próbowałam się co najmniej 5 razy umówić na wizytę, niestety bezskutecznie. Nie rozpatrują reklamacji, co w dzisiejszych czasach uważam za działanie poniżej standardu.

Jako dentystka dla dorosłych Pani Doktor godna polecenia- naprawdę doradzi, pomoże i słowa złego nie powiem. Niestety jako stomatolog dziecięcy nie pomogła przezwyciężyć strachu u dziecka a trzymanie głowy dziecka siłą przez asystentkę zdecydowanie nie pomaga.Także moje dziecko chodzi gdzie indziej i jest zadowolone a ja do Pani doktor:)))

Bardzo żałuje ze pani doktor nie pracuje juz w Elixirze.Polecam i polecać będę wszystkim! Specjalista w swojej dziedzinie. Zawdzięczam Pani doktor ze uratowala mi 3 zeby gdzie inni lekarze chcieli je wyrwac. Podejście do pacjenta profesjonalne i nie nastawione wyłącznie na zysk.

Rewelacyjna dentystka, chyba jedyny stomatolog, do którego idę zawsze z uśmiechem i bez niepotrzebnego stresu :) Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Lekarz doskonały. Kompetencja i profesjonalizm w stu procentach. Nie zamieniłbym tego dentysty na żadnego innego.

Lekarz doskonały.

Robiłem u doktor Moniki koronki . Efekt oszałamiający. Bardzo gorąco polecam

Robiłem u doktor Moniki koronki . Efekt oszałamiający. Bardzo gorąco polecam

bardzo dziekuję za szybką i fachową obsługę Bylem tydzien temu na leczeniu żęba - kanałowo . Polecam .

doktor Monika w bardzo delikatny sposob zajela sie moim dzieckiem,ogladalysmy bajke,wyganialysmy robaczki z zebow,pompowalysmy balonik na dziaselku,na koniec nagroda w postaci zabawki.NAwet wyrwanie zeba okazalo sie niestraszne i Emilka nie wyszla z placzem lecz z usmiechem:)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog dziecięcy Otwock"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134