Lekarze Neurolog dziecięcy

lekarz Agnieszka Supronik

Wojewódzka Przychodnia Chorób Wewnętrznych
M. Skłodowskiej-Curie 26
15-950 Białystok

Dr Agnieszka Supronik to najlepszy specjalista neurologii na jakiego może trafić pacjent. Pani Doktor jest cudowną, cierpliwą i pełną empatii osobą. Jest lekarzem posiadającym ogromną wiedzę i doświadczenie. Pacjent jest tu ważnym człowiekiem, a nie kolejną, nie bardzo chcianą jednostką chorobową obdarzoną peselem. Nie jestem z pewnością najbardziej schorowaną pacjentką Pani Doktor, ale na każdej wizycie czuję się ważna. Zawsze jestem dokładnie zbadana, wysłuchana i każdorazowo zaproponowane jest mi celowe, ...
Opinia dodana przez: Beata M.

lekarz Violetta Palacz-Duda

ulica Bogusławskiego 20
85-174 Bydgoszcz

Polecam P. Doktor bardzo miła i fachowa obsługa . Super podejście i nie lekceważy pacjenta. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Jowita

lekarz Sławomir Szmatoła

ulica Zagórska 20
25-355 Kielce

Super lekarz godny polecenia,dokładny wyrozumiały bardzo miłe podejscie do pacjenta.Lekarz z powołania
Opinia dodana przez: katarzyna

lekarz Agata Ściborowicz

ulica 3 Maja 16
38-500 Sanok

Bardzo dobry lekarz 23 lata temu zachorowałam ,przebywałam w szpitalu, 8 razy.....zawsze wierzyłam w pani doktor że mi pomoże.Miła osoba...to jej zawierzyłam blokady... jakie otrzymywałam tylko wykonywane przez pani doktor. To co dla mnie zrobiła dziękuje .....niczego w zamian nie sugerowała, a jeszcze dodawała przemiły uśmiech,Taką ją zapamiętałam. W tej chwili......choroba wróciła.....niesamowite bóle....staram się odszukać panią doktor ....może i teraz mi pomoże.....to najlepszy fachowiec, z wielkim doświadczeniem....takich lekarzy nam potrzeba
Opinia dodana przez: ANNA

lekarz Magdalena Piwowarska

Zakład Endoskopii
al. Aleje Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

Pełna kompetencja i profesjonalizm. Tak oceniam. Oprócz tego empatia, a to dziś już rzadkość !! Dzięki !!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: piotr

lekarz Beata Cichacz-Kwiatkowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarza Rodzinnego Uśmiech
ulica Różana 33
21-025 Niemce

Bardzo mila uprzejma życzliwa uśmiechnięta pani doktor wysłucha doradzi wytłumaczy dlatego polecam panią doktor bardzo serdecznie ja Małgorzata Skoczylas

lekarz Marlena Jalć-Sowała

Lekarz rodzinny, Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " VITAL "
ulica Dębowa 1
98-100 Łask

Bardzo miła Pani doktor . Cierpliwa, kompetentna, rzeczowa. Stawia trafne diagnozy. Widać, że stara się pomóc choremu pacjentowi Polecam .
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Dorota Bracha

ul. Piekarskiego 4/33
22-300 Krasnystaw

Z ręką na sercu polecam Panią Doktor! Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i zdolności. Bardzo konkretna kobieta. Wykonuje wszelkie niezbędne badania, trafnie stawia diagnozy. Jednym słowem - lekarz jakich mało! Dziękuje.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Mateusz Polberg

Staszica 2 lok.2
Lublin

Bardzo miły człowiek . Lekarz z powołania, jakich mało. Dokładnie tłumaczy proponowane leczenie. Bardzo kompetentny, niesamowita wiedza. Bardzo zaangażowany. Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Sylwia Dziedzic

Internista, Neurolog

NZOZ TERAMED
ulica Kostrzyńska 3/5
61-042 Poznań

Szanowna Pani Dr.n.med Sylwia Dziedzic...Z całego serca pragnę podziękować za zaangażowanie, trud i pomoc, dzięki którym udało mi się wyzdrowieć. Świadomość, że jestem w tak dobrych rękach, miała dla mnie ogromne znaczenie. Pani oddaniu serca dla pacjenta zaangażowaniu całego personelu i fizykoterapełtom za ogromne zaangażowanie życzę również pacjentom szybkiego powrotu do zdrowia i samozaparcia w ćwiczeniach i rechabilitacji Z wyrazami szacunku ... Mirosław Sielezin pacjent oddział rehabilitacji Mogileńska 42 Poznań.Polecam
Opinia dodana przez: Mirosław Sielezin

lekarz Krystyna Krajewska

Przychodnia POZ Nr 4
Chrobrego 17
08-110 Siedlce

Gabinet Pani doktor znajduje się na ul. Chrobrego 1 w Siedlcach. Wizyta u Pani doktor nigdy nie przebiega "na odwal". Zawsze wszystkiego wysłucha, i przeprowadza wnikliwy wywiad. Do tego jest przemiłą osobą, z ogromną empatią. Prawdziwy lekarz z powołania. Świadczą o tym kolejki na wizyty. Niestety trzeba sie naczekać na wizyte przed drzwiami bo pacjent potrafi być dość długo w gabinecie.... Ale zdecydowanie warto!!

lekarz Marek Radny

Niedziałkowskiego 4a
Choszczno

Podziękowania dla Pana doktora za poświęcony czas oraz zaangażowanie w procesie leczenia. Panie doktorze jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Agnieszka Ziemba

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Pani dr.jest bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem. Mila,sympatyczna,a najwazniejsze trafnie stawia diagnoze. Szczerze polecam!!!!!
Opinia dodana przez: jarek w.

lekarz Bogdan Bieglecki

Mazurskie Centrum Zdrowia Szpital Powiatowy w Węgorzewie
ulica 3 Maja 17
11-600 Węgorzewo

Polecam bardzo miły i kompetentny lekarz wszystko tłumaczy i bardzo szczegolowo bada słucha co pacjent ma do powiedzenia

lekarz Agnieszka Ciach

Ogrodowa 3
99-200 Poddębice

Od kilku lat żona jest pacjętką doktor Ciach jeśli ocenić panią doktor w skali od 1 do 5 to daję10! we wszystkich kategoriach
Opinia dodana przez: Waldek

lekarz Justyna Szczepaniak

ulica Pruślińska 11 A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Jest uprzejma, ma podejście do pacjenta,poświęca czas na dokładne zbadanie pacjenta. Oprócz tego nie ma problemu by skierowała na dodatkowe badania czy konsultacje u innych specjalistów. Polecam.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Jarosław Borowicz

Internista, Neurolog

Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach
Węgierska 21
38-300 Gorlice

Bardzo dokładny lekarz.O wszystko wypytał,bardzo miły,uprzejmy,grzeczny,szybko uzupełnia dokumenty,kompetentny,pytał o hisorie choroby,szczegółowo wyjaśniał,odpowiadał na kazde moje pytanie i był bardzo cierpliwy w tłumaczeniu takiemu laikowi jak ja.Polecam go wszystkim,którzy potrzebują fachowej pomocy,dla mnie to lekarz numer 1.Pierwszy raz trafiłam na tak miłego i ludzkiego doktora.Rozmowa z nim była jak z dobrym znajomym.Bardzo jestem zadowolona z wizyty.Jeszcze raz wszystkim polecam Pana doktora.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Witold Mroczek

Poradnia Neurologiczna
Kościuszki 18
Jarosław

Witam pan doktor jest bardzo dobrym lekarzem najlepszym neurologiem ,bardzo uprzejmy ,dokładnie tłumaczy choroby i leczenia ,jest godny polecenia jak najbardziej polecam, zna się na rzeczy i bardzo dobrze stawia diagnozy i leczy , jestem bardzo zadowolona i nic nie mogę złego powiedzieć polecam serdecznie .
Opinia dodana przez: LuLa

lekarz Janina Szynkowska-Antczak

Anestezjolog, Neurolog

Obrońców Westerplatte 1 lok. 3
58-260 Bielawa

Lekarz, który naprawdę leczy.Bardzo kompetentna, wie co robi. Miła i bardzo rzeczowa. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Dana

lekarz Andrzej Żychliński

Flebolog, Neurolog

Czarnieckiego 4b lok. 2
78-105 Kołobrzeg

Zdecydowanie polecam. Wśród sanatoryjnych lekarzy wyróżnia się troską o pacjenta.