Lekarze Neurolog

lekarz Janusz Orman

ulica Kolejowa 11/5
42-450 Łazy

Bardzo polecam wizyty u Pana doktora! Super neurolog wysłucha porozmawia doradzi i co najważniejsze robi wszystko aby pomóc. Zleca dodatkowe badania - drąży temat. Spokój, opanowanie, profesjonalizm, inteligencja to cechy lekarza. Gratulacje Panie Doktorze :)

lekarz Józef Ulanowski

Szkolna 3d/7
48-140 Branice

Pan Doktor bardzo miły i rzeczowy, badanie zawsze przeprowadzone bardzo dokładnie i wieloaspektowo, wywiad oraz osłuchanie pacjenta, dokonanie szczegółowe badania wykonano z pełnym wyjaśnieniem bez pośpiechu i z pełnym poszanowaniem pacjenta. Jestem bardzo zadowolony z faktu, że leczył mnie ten Doktor. Zajmuje się osobą chorą profesjonalnie. Stawiałbym Pana Doktora na wzór dla innych lekarzy.
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Iwona Sumińska

ulica Widok 6
87-720 Ciechocinek

Polecam bardzo dobry lekarz.Mila interesuje sie choroba i stara sie pomoc. Jest godna zaufania. Jestem jej pacjentka.
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Małgorzata Kalina-Sternicka

Neurolog

Specjalistyczny Neurologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "NEURO - MED" Sp.J.
Gogolińska 15
47-100 Strzelce Opolskie

Wspaniały,ciepły i spokojny lekarz. Bardzo dobry człowiek. Dla Pani doktor liczy się każdy pacjent.

lekarz Marzena Tomaszewska

Szpital Zachodni
ulica Daleka 11
05-825 Grodzisk Mazowiecki

to bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz z dużym doswiadczeniem i cierpliwym podejściem do pacjenta .Jestem bardzo wdzięczna za szybką i ..trafną diagnozę .Godna polecenia ale widząc ilość pacjentów poczekalni nie jest to Pani Doktor potrzebne.

lekarz Iza Stolarczyk

Neurolog

NZOZ "Centrum Diagnostyki Obrazowej Jelenia Góra"
ulica Bankowa 5/7
58-500 Jelenia Góra

Polecam Panią Doktor, jako jedyna po wielu latach konsultacji z wieloma specjalistami postawiła diagnozę. Bardzo sympatyczna,kompetentna wszystko dokładnie wytłumaczy.
Opinia dodana przez: Marian

lekarz Krystyna Kapusta-Mijal

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Europejskie Centrum Medyczne
aleja Ken 96
02-777 Warszawa

pani doktor godna polecenia nie znam lepszego a przewinelo sie ich kilku. pani doktor zawsze wykazuje sie kompetencja
Opinia dodana przez: monika

lekarz Mieczysław Krawczyk

Altanowa 18
60-480 Poznań

Naprawdę godny polecenia. Wystawił mi dobrą diagnozę,której nie podważył słynny profesor Harat z Bydgoszczy.Ciepły stosunek do pacjenta
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Maria Czemeżyńska

NZOZ "Twój Lekarz"
ulica Łunawska 1
86-200 Chełmno

Moja opinia na temat Pani neurolog, jest taka: "Dla mnie to świetny fachowiec z bardzo rozległą wiedzą." Polecam.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Jerzy Majkowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Radiologica
Wiertnicza 124
02-952 Warszawa

Prof Majkowski jest najlepszym neurologiem w Polsce. Jestem jego pacjentka od okolo 10 lat, to dzieki niemu zostalam wyleczona i dzis moge cieszyc sie zdowiem. Jego relacja z pacjentem jest bardo dobra, poanadto jest bardzo rzeczowy, kazda wizyta trwa ponad godzine, profesor zapisuje wszysto istotne, zeby porownac to za pare lat, wizyt. Ciesze sie ze znalazlam tak dobrego specjaliste, ktory mi pomogl.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Andrzej Postek

Didura 2/2
41902 Bytom

Dzien dobry, wizyta u Pana Andrzeja Postek przebiegła świetnie i bezproblemowo. Na pewno jeszcze skorzystam i będę go polecać
Opinia dodana przez: Dominik
Bardzo dobry lekarz. Leczy całą moją rodzinę. Polecam. Wybitny specjalista z neurologii. Główne zainteresowanie nerwicą u kobiet podeszłego wieku.
Opinia dodana przez: antonina

lekarz Adam Heliosz

Warszawska 1
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Pierwszy po 3 tygodniach lekarz, który potraktował mnie jak człowieka. Wiarygodny, skrupulatny, o dużej wiedzy medycznej i wrażliwości dla pacjenta. W pełni zrozumiały język podczas opisu problemów zdrowotnych i dalszej propozycji leczenia. Zorientowany w bazie okolicznych lekarzy, którzy mogą kontynuować leczenie. Ocena celująca dla Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Alex

Paweł Bochniak

Neurolog

Poradnia Neurologiczna - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia "GDAŃSKA" w Bydgoszczy
85-021 Bydgoszcz

Pan doktor Paweł Bochniak to bardzo dobry specjalista, godny polecenia lekarz. Oddział neurologii w grudziądzu, gdzie doktor pracuje jest miejscem gdzie spotyka się personel bardzo zaangażowany w leczenie pacjentów. Ja sama byłam, no i jestem, pacjentką doktora Bochniaka. Podczas mojego pobytu na oddziale zostałam bardzo dokładnie zdiagnozowana. I choć rozpoznanie optymistyczne nie jest, bo to początki sm, to nie byłam odsyłana i zbywana. Pan doktor bardzo dociekał skąd biorą się ...

lek. med. Bożena Grim

Szpital Zespolony
Franklina Delano Roosevelta 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Pani doktor u mnie nie zasłużyła na zaufanie, moja wizyta była podyktowana uzyskaniem skierowania na Rezonans magnetyczny kręgosłupa ,mój czas i pieniądze które zapłaciłam za wizytę poszły na marne. Podczas wizyty nie otrzymałam skierowania na rezonans gdyż podobno nie sprawny był komputer, skierowanie miałam otrzymać na telefon .Owszem otrzymałam MMS ale tylko receptę na wykup leków,zarejestrowałam się na Rezonans nie mając świadomości że nie jest to skierowanie.Myślę że jasno przedstawiłam ...
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Krystyna Baranowska

ul. Budzyńskiego 1/21
76-200 Słupsk

Uprzejmość, zaufanie do kompetencji i kompleksowość podejścia oceniam w górnych granicach stanów wysokich.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Maria Hlebowicz

ul. Biała 7A/45
80-435 Gdańsk

Dobry wywiad i wyjasnienie oraz trafna diagnoza. Bardzo szybko mówi, lecz dokładnie wszystko tłumaczy i zapisuje. Polecana przez znajomych, potwierdzam i polecam...

lekarz Agnieszka Supronik

Wojewódzka Przychodnia Chorób Wewnętrznych
M. Skłodowskiej-Curie 26
15-950 Białystok

Dr Agnieszka Supronik to najlepszy specjalista neurologii na jakiego może trafić pacjent. Pani Doktor jest cudowną, cierpliwą i pełną empatii osobą. Jest lekarzem posiadającym ogromną wiedzę i doświadczenie. Pacjent jest tu ważnym człowiekiem, a nie kolejną, nie bardzo chcianą jednostką chorobową obdarzoną peselem. Nie jestem z pewnością najbardziej schorowaną pacjentką Pani Doktor, ale na każdej wizycie czuję się ważna. Zawsze jestem dokładnie zbadana, wysłuchana i każdorazowo zaproponowane jest mi celowe, ...
Opinia dodana przez: Beata M.

lekarz Violetta Palacz-Duda

ulica Bogusławskiego 20
85-174 Bydgoszcz

Polecam P. Doktor bardzo miła i fachowa obsługa . Super podejście i nie lekceważy pacjenta. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Jowita

lekarz Sławomir Szmatoła

ulica Zagórska 20
25-355 Kielce

Super lekarz godny polecenia,dokładny wyrozumiały bardzo miłe podejscie do pacjenta.Lekarz z powołania
Opinia dodana przez: katarzyna