Najlepszy stomatolog i chirurg jakiego znam- sprawdziłam z 8-9 lekarzy ( w tym wrocławskich estetycznych) i nikt nie może się równać z dr Nidalem. Nie jestem w stanie zliczyć ile zębów już mi uratował ( z powodu choroby przewodu pokarmowego- moje zęby kruszą się i zapadają- On jedyny odkrył w czym problem i stale mnie leczy). Jestem po zabiegu resekcji, wszczepianiu implantów oraz mam kilka koronek- wszystko w idealnym stanie. Jeśli masz problem, którego inni dentyści nie są w stanie rozwiązać- zgłoś się do dr Nidala. A do tego jest ...

A do tego jest zabawny :)

Wspaniały chirurg i wspaniała osoba. Polecam każdemu kontakt z tym Panem. Jest niesamowicie uprzejmy, miły i jak najbardziej kompetentny. Spokojnie tłumaczy wszelkie pytania i wątpliwości. Jak najbardziej na tak:)

Wspaniały chirurg o wielkim wyczuciu i pewnej ręce. Usunął rozsypujacy się ząb bez potrzeby zszywania dziąsła. Rana zgoiła się szybko i bez potrzeby zażywania środków przeciwbólowych

Rana zgoiła się szybko i bez potrzeby zażywania środków przeciwbólowych

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Opole"?

ARCUSMED
42-200 Częstochowa