lek. med. Nikodem Przybyłko

Neurochirurg

Byłem w poradni u dra. Wizyta przebiegla profesjonalnie i wyjątkowo sympatycznie, Przeanalizował mój rezonans, zobrazował mi przebieg leczenia, opowiedział wszystko na temat potencjalnych zagrożeń. Zdecydowałem się być zoperowany przez tego lekarza.

Mialem u Pana Doktora wykonywany zabieg laserowy na przepuklinę kręgosłupa lędźwiowego. Bóle nogi ustąpiły całkowicie, a nie musiałem mieć dużej operacji którą proponowali inni lekarze. Polecam.

W trakcie pierwszej wizyty dokładnie wypytał o mój wywiad chorobowy, po czym zalecił dokładne badania i na podstawie zdjęć postawił diagnozę - przepuklina dysku szyjnego. W krótkim terminie od diagnozy wykonał zabieg, dzieki ktoremu mogę na co dzien funkcjonować bez bólu. Polecam !!!!

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Żory"?

NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Tychy
ulica Hierowskiego 54d
40-750 Katowice
Poradnia nr 1
Krzywa 6
40-061 Katowice
Szpital im. Mościckiego Lecznica Dzieci i Dorosłych - Specjalistyczna Poradnia Neurochirurgiczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów
Dolnośląskie Centrum Mało Inwazyjnej i Endoskopowej Neurochirurgii Kręgosłupa, Karkonoskie Centrum Medyczne
ul. Bankowa 7-9
58-500 Jelenia Góra