Filtruj specjalizacje

Czy chodziło Ci o lekarzy:

szpital
żżeromskiego
Bytom

Dr Herba to wspaniały okulista, przez wiele lat chodzilam do innej okulistki, zmieniłam na dr Herbę i jestem bardzo zadowolona. Dr dokładnie bada, wszystko tłumaczy i ma uprzejmie podejście do pacjenta. W pełni ufam w jej kompetencje, zna nowe metody leczenia. Polecam szczerze i oby więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: ola

Bytom Żeromskiego
Rozbark, Bytom

Chodzę dużo do lekarzy ale tak przemiłej Pani doktor rzadko można spotkać. Mogłabym długo wymieniać ale napiszę krótko WSPANIAŁA dba o wszystkich bez wyjątku jak matka, miła i bardzo dobry specjalista.

Opinia dodana przez: tt

Olejniczaka 4 lok. 6
41-902 Bytom

Bardzo fajna lekarka.świetne podejście do dzieci.badania u 4 latkow przeprowadzane profesjonalnie, spokojnie, rzetelnie i do tego ciekawie dla nich.Dzieci po wizycie zachwycone.A co najważniejsze, spokojnie i klarownie wytłumaczono wszystko nam rodzicom. Polecam wszystkim co przezywszy chaos na Ceglanej w Katowicach szukają dobrego dziecięcego okulisty .

Opinia dodana przez: Pacjent Pacjent

Bytomskie Centrum Medyczne Jedynka
ulica Piłsudskiego 67
41-902 Bytom

Lekarz super , bylam na wizycie z dzieckiem wszystko wytłumaczył na czym polega choroba mojego dziecka . naprawde gopdny polecenia

ul.Dworcowa 1 II piętro
41-902 Rozbark, Bytom

Od czasu operacji odwarstwienia siatkówki, wykonanej przez Panią dr. Agatę Zakrzewską,regularnie bywam u Niej na wizytach kontrolnych.
Rzeczowo i solidnie przedstawia chorobę, zagrożenia i zakres działań.
Buduje atmosferę zaufania. Profesjonalnie miła i uprzejma.
Gorąco polecam!

Rzeczowo i solidnie przedstawia chorobę, zagrożenia i zakres działań.
Buduje atmosferę zaufania. Profesjonalnie miła i uprzejma.
Gorąco polecam!

Opinia dodana przez: Olek

ulica Tarnogórska 4b/4

Bardzo dobra,solidna,profesjonalna
i bardzo miła Pani Doktor.
Szczerze polecam,według mnie
godna zaufania,spodobała mi się już jako młoda lekarka na oddziale okulistycznym w szpitalu w Zabrzu na Wyciska/był kiedyś taki i szkoda,że został zlikwidowany/.

Bardzo dobra,solidna,profesjonalna
i bardzo miła Pani Doktor.
Szczerze polecam,według mnie

Opinia dodana przez: Elżbieta

al. Legionów 61
41-902 Bytom

Dobry lekarz, jednak strasznie długie kolejki (termin- ok pół roku nawet)

Dobry lekarz, jednak strasznie długie kolejki (termin- ok pół roku nawet)

41-902 Bytom

Od wielu lat choruję na jaskrę oraz wiele innych chorób, miałam już wielu lekarzy i wiele wizyt prywatnych czy też z NFZ-tu. Ten doktor jako jeden z nielicznych okazał się być bardzo skutecznym lekarzem (mimo młodego wieku) zmienił mi leki na zupełnie inne i od tego czasu bóle oczu ustąpiły. a okulary które mi doprał są wprost cudowne- nigdy w życiu tak dobrze nie widziałam. W stu procentach zadowolona pacjentka

ul.Dworcowa 1 II piętro
41-902 Rozbark, Bytom

Pani doktor jest niezwykle uprzejmą osobą, cierpliwą i życzliwą. Zawsze jest usmiechnieta, spokojna i pewna tego co robi.Zabiegi w Jej wykonaniu sa bezbolesne.ma olbrzymią wiedze i doswiadczenie.super lekarz.

Opinia dodana przez: magdalena

Moniuszki 1/2
41-902 Bytom

Bardzo dobry specjalista, super podejście zarówno do mnie jak i do mojego dziecka.
Lekarz z powołania!!!!!!!
Wszystkim serdecznie polecam, szczególnie tym, którzy mają dzieci.

Lekarz z powołania!!!!!!!
Wszystkim serdecznie polecam, szczególnie tym, którzy mają dzieci.

Opinia dodana przez: WK