dr n. med. Olgierd Palacz

2,6

Jako jedyny lekarz w Szczecinie rozpoznał chorobę. Wcześniej się leczyłem w Szpitalu na pomorzanach gdzie jest okropnie i ludzie bez podstawowej wiedzy. Na pomorzanach byłem po 4 wizytach i dostałem leki na zbicie ciśnienia a prof. po pierwszym badaniu określił chorobę i doradził jak dalej to leczyć. Polecam, drogo ale fachowo.

Profesor, specjalista starej daty, jednak poświęca pacjentowi zbyt mało czasu. Ostatnia wizyta nie spełniła moich oczekiwań. Jako lekarza oceniam go dość średnio, podobno to jednak dzięki jego koneksjom i układom w uczelniach medycznych potrafi wiele załatwić dlatego ma tak długie kolejki do gabinetu. Z błachostkami jednak lepiej dać sobie spokój bo szkoda na to pieniędzy i czasu.

To jedyny lekarz w Szczecinie, który wykrył guza w oku mojego męża. Inni oglądali i przepisywali kropelki. On natychmiast kazał się kontaktować ze specjalistami w Krakowie. Oby takich lekarzy było jak najwięcej.

bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla

nie polecam od ponad 8 misiecy mam bolace oczy niestety niewie co mi jest

nie polecam od ponad 8 misiecy mam bolace oczy niestety niewie co mi jest