lekarz Paweł Siastała

Flebolog

na prawdę jest to lekarz godny polecenia. jestem już po leczeniu żylaków. Przez cały czas trwania leczenia wykazywał zainteresowanie: najpierw podpytał o szczegóły, pogadał ze mną, zbadał potem zaproponował metodę leczenia. Na początku trochę się wahałem ale ostatecznie zdecydowałem się zaufać. i teraz mogę powiedzieć, że w ogóle nie żałuję. Zabiegi odbywały się w bardzo miłej atmosferze, miałem wszystko wytłumaczone jak krowie na miedzy, a nawet jak coś mi się potem przypomniało to mogłem zadzwonić na prywatny telefon i jeszcze dopytać. no i efekt leczenia rewelacyjny! wdzięczny jestem mojej koleżance że poleciła mi tego lekarza! (dzięki Ewelina!;)

Lekarz ,który potrafi wczuć się w sprawę pacjenta. Rzeczowy,tłumaczy pacjentowi na czym polega jego choroba i dlaczego proponuje tą lub inną metodę leczenia. Zajmuje się dokładnie pacjentem. Jest bardzo kompetentny,dokładny,zawsze ma czas dla pacjenta. Leczyłam u p. dr. Siostały żylaki. Teraz jest super,mogę chodzić w sukienkach, a miałam przeokropne basałyki na nogach. Byłam bardzo niezdecydowana,a teraz gorąco polecam p. doktora.

Panie Doktorze, bardzo Panu dziękuję za opiekę, bardzo profesjonalne podejście i okazaną empatię. Jest Pan lekarzem jakich niezwykle mało w obecnych czasach. I mimo braku siwych włosów i brody - Pana wiedza i doświadczenie są wręcz imponujące. Ciesze się że nie wrócił Pan do USA i leczy Pan ludzi w Polsce. Dziękuję!

Świetny specjalista, lekarz godny zaufania. Do tego przemiły, cierpliwy człowiek. oby więej takich lekarzy!

Po wizycie która miała miejsce w ostatnim czasie jestem jeszcze w ciężkim szoku. Z tak fantastycznym lekarzem nie miałam jeszcze nigdy (sic!) do czynienia. Bardzo kontaktowy, niezwykle mądry i błyskotliwy, profesjonalista w każdym calu.

Super lekarz! Leczenie bardzo skuteczne. Od pierwszego momentu wiedziałam, że to bardzo dobry specjalista. Polecam tego Pana doktora!

Genialny lekarz. Dokładnie zbada, wszystko wytłumaczy, zdecydowanie stawia na jakość. Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia

Jestem szczęśliwa, że wreszcie trafiłam do Pana Doktora Siastały. Pomógł mi w 100% - na moich nogach nie ma już śladu po żylakach i pajączkach.