dr n. med. Paweł Sokal

Neurochirurg

Przesympatyczny i kulturalny człowiek. Znający się na rzeczy , tłumaczy w sposób zrozumiały. Potrafi wysłuchać pacjenta...człowiek o wielkim sercu. W ubiegłym tygodniu miałam zabieg kriloezji kręgosłupa (lędźwiowy),ból ustąpił. NAPRAWDĘ NEUROCHIRURG SUPER POLECAM:) pozdrawiam

W ubiegłym tygodniu miałam zabieg kriloezji kręgosłupa (lędźwiowy),ból ustąpił.
NAPRAWDĘ NEUROCHIRURG SUPER POLECAM:) pozdrawiam

Pan doktor uratował mi życie. Miałam wylew w lewej półkuli mózgu. Zoperował mnie, chociaż w innym szpitalu twierdzili, że symuluje. Po operecji przyszedł do mnie na intensywną i zainteresował się moim stanem zdrowia.

Pan Dr operował mojego Tatę - guz mózgu, po skończonej operacji gdy czekałem pod salą przebiegając korytarzem pod noosem powiedział że został wyciety kawałek guza i tyle... prosząc go o chwilę rozmowy nt. stanu taty nie chciał w ogóle rozmawiac, zamknął sie w pokoju i zaczał jeść. Rodzina roztrzęśniona, płacząca a on zero jakiegokolwiek uczucia, otworzył drzwi i powiedział "nie będę dwa razy powtarzać"... Podczas całej wizyty w szpitalu w Bydgoszczy nie chciał udzielać jakichkolwiek informacji rodzinom o ich bliskich. Człowiek w tych ciężkich chwilach musiał cierpieć z powodu zachowania lekarza. Każdy z innych lekarzy zawsze prosił na rozmowę do pokoju i relacjonował przebieg operacji i dlaszy etap leczenia. Niestety Pan dr Sokal chyba tego akurat nie potrafi. (nie oceniam kompetencji - wiedzy )

31 maja 2012r. Pan doktor operował u mnie góz mózgu. Operacja powiodła się, polepszył mi się komfort życia, jestem bardzo zadowolony! Podczas pobytu w szpitalu otrzymałem wszystkie informacje, Pan doktor często odwiedzał mnie po operacji, rozmawiał. Bardzo polecam. Pan Sokal jest bardzo kulturalny, opanowany i spokojny co bardzo pomaga gdy chory jest przed operacja. Wiedza jaką posiada Pan doktor jest ogromna, potrafił odpowiedzieć na wszystkie moje pytania a było ich bardzo dużo (zarówno przed jak i po operacji). Polecam! Marcin z Ostródy

Przesympatyczny i kulturalny człowiek. Znający się na rzeczy , tłumaczy w sposób zrozumiały. Potrafi wysłuchac pacjenta... Naprawdę godny POLECENIA.....:)

Przesympatyczny i kulturalny człowiek.
Znający się na rzeczy , tłumaczy w sposób zrozumiały.
Potrafi wysłuchac pacjenta...
Naprawdę godny POLECENIA.....:)

jestem Bardzo zadowolona z wizyty u Dr. Jestem 4 dni po operacji i czuję się rewelacyjnie od dwóch lat noce były dla mnie męczarnią i ten ucisk na pęcherz ,nie życzę nikomu .A teraz trzecia noc przespana bez bólu no i toaleta w nocy raz ,a nie 7 jak było do tej pory.Naprawdę polecam z całego serca tego lekarza.Jestem szczęśliwa że do niego w trafiłam.Ola

Jest specjalistą godnym polecenia innym. Operował mnie w 2011 (dyskopatia L4-L5) i dzięki niemu funkcjonuje normalnie i powróciłem do pracy. Należy go cenić za jego fachowość złotej rączki. Piaskowski Piotr, Wilczyn.

Niesympatyczny człowiek, niechętnie nastawiony do pacjentów.Rodzinie udziela zdawkowe informacje na temat pacjenta.Najlepiej, żeby nikt nie zawracał jemu głowy. Ale tak zachowują też inni lekarz ze szpitala wojskowego w Bydgoszczy. Zastanawiam się po co wybrał taki zawód.

Ale tak zachowują też inni lekarz ze szpitala wojskowego w Bydgoszczy.
Zastanawiam się po co wybrał taki zawód.

W listopadzie 2011r byłam operowana przez Dr.Pawła Sokala,wspaniały fachowiec,z cierpliwością i oddaniem podchodzi do swoich pacjentów POLECAM gorąco wszystkim chorującym.To miły i ciepły człowiek

przeprowadził operację usunięcia guza mózgu u mojej córki w czerwcu 2011 roku , oceniam go jako świetnego lekarza , dobrego człowieka -polecam wszystkim .