lekarz Paweł Szkaradek

Okulista

Wspaniały człowiek, godny polecenia, specjalista. Wyjątkowe podejście do pacjenta, "bez nadęcia" ;) . Po zabiegach na zaćmę na dwoje oczu, przywrócił mi komfort widzenia. Gdy inny lekarz stwierdził, że już nic nie da się zrobić z narastającą tkanką, Pan dr zrobił z tym porządek od ręki. Z serdecznymi pozdrowieniami, bardzo wdzięczna pacjentka z Lęborka.

Z serdecznymi pozdrowieniami, bardzo wdzięczna pacjentka z Lęborka.

Jestem po operscji zaćmny od 2006 roku,którą wykonał mi dr.Szkaradek w szpitalu w Sosnowcu im.Św.Barbary.NIE MAM SŁÓW DLA TEGO PANA DOKTORA.Dał mi drugie życie,bo nie widziałem nic w wieku 56 lat.Chcieli mnie zwolnić z pracy ze względu na moją ślepotę.Do dziś widzę doskonale i bardzo jestem wdzięczny Panu Dr.Szkaradkowi,że do dziś widzę świat w pięknych kolorach.Jestem bardzo,bardzo wdzięczny i wszystkim bardzo polecam Pana Dr.Szkaradka,bo jest najlepszym okulistą w Polsce,napewno i na świecie.Dziękuję Panu Doktorowi,że dziś doskonale widzę!!!

ein Fachmann auf diesem Gebiet durch und durch. Möchte ihn weiter empfehlen. Bin von seiner Art und seinem Fachwissen total begeistert. Kompetent und zuverlässig. Sage einfach Dankeschön ! Liebe Grüße J.H.

Liebe Grüße

J.H.

Byłam u pana doktora nie prywatnie i mama chodzi również na kasę chorych i dawno nie spotkałam tak wspaniałego lekarza.Moja mama czekała na zabieg usunięcia zaćmy około 1,5 miesiąca.Bardzo dobrą opinię ma pan doktor w Kędzierzynie,gdzie operuje.!!!!!!!

zdolny,uprzejmy,kompetentny lekarz polecam .... MIRKA

zdolny,uprzejmy,kompetentny lekarz polecam .... MIRKA

Serdecznie polecam Pana Szkaradka, bardzo uprzejmy lekarz, pomaga pacjentowi w 100%. Robi wszystko aby pomóc pacjentowi w jak najlepszy sposób!

Polecam DR Szkaradka dobrze wykonał zabieg lecz przy mojej wysokiej wadzie trudno powiedzieć mi teraz czy jestem zadowolona . Może to czas pokaże co o tym sądzić

świetny lekarz, kompleksowe podejście do problemu, spokojne i rzeczowe omówienie choroby. polecam

moze pan doktor jak przyjmuje prywatnie to jest miły, uprzejmy i kompetentny ale jak z NFZ to jest wręcz arogancki, mówi podniesionym głosem nie zważa na to co ma do powiedzenia pacjent, jego zachowanie jest karygodne!!! pewnie 100 złagodziłaby jego wysoki ton

polecam, bardzo profesjonalne podejście do pacjęta

polecam, bardzo profesjonalne podejście do pacjęta

Wciąż poszukujesz "Okulista Kędzierzyn-Koźle"?

Łabędzia 8 lok. II
40-719 Katowice
ulica Szara 5
43-300 Bielsko-Biała
Panewnicka 29
40730 Katowice
ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice
Praktyka Lekarza Rodzinnego
Powstańców 8/1
40-040 Katowice
Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska