lekarz Piotr Szwach

Neurolog

Potrafi zaskoczyć prawidłową diagnozą, gdzie inni lekarze latami błądzili w poszukiwaniu. Lekarz, który potrafi myśleć ,a nawet poświęcić czas na poszukiwanie by udzielić dobrej rady. Skromny " Godny polecenia "

Skromny " Godny polecenia "

Witam Pan Dr. ok ale dodzwonić się tam graniczy z cudem od dwóch dni dzwonię albo nikt nie odbiera , albo zajęte przed chwilą pani podniosła słuchawkę i odłożyła chamstwo .

wizyta skuteczna jak najbardziej, polecam wszystkim z problemami tego typu, lekarz godny zaufania!!!!!!!!!

Wspanialy specjalista rozpoznal chorobe od razu mily .Moi mili godny polecenia lekarz.Doktorze czmu teraz do nas nie przyjezdasz ?Wdzieczna pacjenta z Jedrzjowa.

Oddany , profesjonalny , jedyny zainteresowany Pacjentem i jego problemami polecam jako specjalistę neurologii

Co co piszą, że Pan Piotr jest zły niech strzelą sobie "barana" w drzewo. O nim mogę wyrazić się w samych superlatywach.

Pan doktor spełnił moje oczekiwania i zalecił wszelkie kompleksowe badania .polecam.

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty i zaleconych badań.

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty i zaleconych badań.

Poświęca pacjentowi tyle czasu ile jest potrzebne, dokładnie opisuje rodzaj schorzenia, z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora innym!

z jego wizyt jestem bardzo zadowolona, jako jedyny z 2 poprzednich lekarzy skierował mnie na wszystkie potrzebne badania do prawidłowego zdiagnozowania przyczyny bólu, poświęca pacjentowi dużo czasu prywatnie jak i państwowo i stara się mu wszystko dobrze wytłumaczyć.