Centrum Medyczne HUBERT

2,5

Kompleksowość leczenia

zmieniłam lekarza rodzinnego dla mojego dziecka bo chciałam aby było lepiej i jestem bardzo rozczarowana.od stycznia po raz trzeci zdzwoniąc po poradę jestem odprawiana z kwitkiem i muszę albo korzystać z prywatnej wizyty albo biegać po nocach po szpitalach.obiecano mi że nie ma problemu z dostępem do lekarza że rejestruje się na bieżąco a rzeczywistość jest całkiem inna a przecież wiadomo jaka jest rola lekarza rodzinnego.osobiście jestem rozczarowana i nie polecam.panie w recepcji bardzo uprzejme,problem w tym że kiedy dziecko o 14 nagle się rozchoruje to nie ma co liczyć na lekarza rodzinnego.

Kompleksowość leczenia

Kiedy usłyszałam,iż we Wschowie powstanie nowa Przychodnia,bardzo mnie to ucieszyło.Ale radość nie trwała długo,jako matka dwójki małych dzieci czas oczekiwania na umówioną wcześniej wizytę to ponad dwie godziny.Pani dr notorycznie spóźnia się do pracy.Brak szacunku dla pacjenta,badając dziecko robi to szybko i niestarannie,nie słuchając uwag rodzica.Jeżeli nadal tak będzie działać w/w przychodnia,zmienię lekarza rodzinnego.Na dzień dzisiejszy nie polecam.Moze ktoś ma inne odczucia ale ja bardzo sie zawiodłam,chodzi tu o życie i zdrowie moich dzieci.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii