Szpital Specjalistyczny SANVIMED

Nasi lekarze

Chirurg plastyczny

Kompleksowość leczenia

Wspaniały personel szpitala!! Bardzo empatyczny ludzie!! Bardzo dziękuję za okazaną mi pomóc. Jesteście najlepsi!!

Kompleksowość leczenia

Na okulistyce tutaj jest opieka najlepsza!! Dziekuję za bardzo dobrze wykonany zabieg usunięcia zaćmy!!

Kompleksowość leczenia

Witam. Nikt chyba nie lubi szpitali, ale ten szpital jest inny niż wszystkie. Tu jest fantastyczna opieka.

Kompleksowość leczenia

Witam. niestety po niefortunnym upadku uszkodziło mi się kolano i potrzebna była protezoplastyka. na szczęście bardzo szybko lekarze mi tu pomogli. Mam zaprotezowane kolano metodą CENTRAMENT. Rewelacyjna sprawa! Bardzo dziękuję!

Kompleksowość leczenia

Bardzo dobry szpital specjalistyczny. Opieka nad pacjentem i sprzęt medyczny na najwyższym poziomie. Jeżeli już kiedyś tutaj traficie to dołożą wszelkich starań aby pomóc.

Kompleksowość leczenia

Bardzo dobry szpital i dobra opieka pielęgniarska i lekarska. Fajne także warunki dla pacjentów. Polecam.

Kompleksowość leczenia

tutaj jest taka opieka, że [pacjent spokojnie sobie dochodzi do zdrowia. niczym na amerykańskich filmach. super!

Kompleksowość leczenia

Anioły a nie lekarze!! W życiu nie miałam tak empatyxcznego personelu. jestem niezmiernie wdzięczna!

Kompleksowość leczenia

Opieka w tym szpitalu bardzo dobra! Jak większość ludzi ja takich miejsc nie lubię, ale było mi tu dobrze i szanowano mnie jako pacjenta!

Kompleksowość leczenia

Bardzo się cieszę, że zabieg alloplastyki stawu biodrowego miałam robiony właśnie tu. Bardzo tu dbają o pacjenta! o wszystkim informują.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii