lekarz Przemysław Kosicki

Okulista

Kompetencja – połączenie trzech atrybutów: wiedzy, umiejętności i postawy. Mówiąc o tym lekarzu mogę zaświadczyć, że na własnej skórze, lub raczej na własnej gałce ocznej przekonałem się o tym, że jest on kompetentnym lekarzem. W trakcie wizyty po raz kolejny wyjaśnił mi dlaczego współczesna medycyna może pomóc mi tylko częściowo. Poświęcił mi w czasie wizyty tyle czasu, że - przyzwyczajony do badań "na NFZ" - byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Poważnie zainteresował się moją wadą wzroku, a nawet przebadał coś jeszcze, co uznał za istotne. Tłumaczył mi długo i dokładnie na czym polega mój przypadek chorobowy. Dzięki temu przez najbliższy czas na pewno tego nie zapomnę. Jest to uprzejmy i godny polecenia specjalista. Jeżeli tylko zdrowie mi pozwoli na pewno będę jego pacjentem (mieszkam daleko, mam problem z dojazdem).

Bardzo sympatyczny lekarz. Wprawdzie u mnie chodziło o rutynowe badanie, ale i do tego podszedł rzetelnie i kompleksowo. Jak najbardziej polecam. :)

świetny w prawdzie za póżno przyszłam do niego ale za pomoca tylko lampki rozpoznał sie na mojej chorobie i postawił diagnoze pani prof w poznaniu dziwiła sie że bez specjalistycznego sprzętu tak trafnie postawił diagnoze naprawdę tylko ten okulista jeśli chodzi o gniezno bo później polecam poznań ten lekarz wykazuję zainteresowanie swoim zawdem i pacjentem nie tylko czeka na słowo ile płace i nie jest miły tylko żeby wzbudzic zaufanie i kasować naprawde godny polecenia lekarz z powołania jakich mało

Wciąż poszukujesz "Okulista Gniezno"?

ul. Sienkiewicza 3

zakład optyczny