dr hab. n. med. Radosław Michalik

Neurochirurg

Dr. Radoslaw Michalik aka Zlota Raczka naprawil mi plecy i znowu moge brykac i wspinac sie po gorach, jezdzic na motocrosie, na nartach, skakac na spadochronie itp, itd. Jak widac obijam moje cialo rowno i potrzebowalem specjalisty aby mogl mi pomoc. Przez uprawianie "aktywnego" stylu zycia wkoncu zgniotlem sobie dwa dolne dyski pomiedzy S1-L5 i L5-L4. Jak mialem epizody to nie moglem nawet chodzic przez 3 dni a potem bolalo i przeszkadzalo mi przez nastepny miesiac czy dwa. Mialem juz tego dosyc i chcialem znowu uprawiac moje sporty na calego. ...

Profesjonalizm i podejscie do sprawy Dr. Michalika bardzo mi sie spodobalo i wzbudzilo zaufanie. Nie probowal mi wcisnac operacji tylko przedstawil mi fakty, jego spostrzezenia i nalegal abym naprawde zbadal cala sytuacje i rozpatrzyl wszystkie opcje.
Dla mnie decyzja byla prosta i zdecydowalem sie na operacje. Wszystko poszlo zgodnie z planem. Po trzech miesiacach zaczalem jezdzic na nartach i skakac na spadochronach. Po czterech i pol wsiadlem na motocrosa!!! Muldy na nartach i wstrzasy na motorcorsie troche czulem ale tylko w chwili impaktu. Czuje sie swietnie a operacja odbyla sie dopiero 6.5 miesiecy temu. Cos tam jeszcze czuje, jak Dr. Michalik przepowiedzial, ale musze powiedziec, ze czuje sie o niebo lepiej niz przed operacja a tak naprawde jeszcze przeciez niewydobrzalem.

Zachwalam i bardzo polecam Dr. Radoslawa Michalika. Dzieki niemu znowu nabralem pelnej checi do zycia bo bez moich sportow to co to za zycie?!!!

Wspaniały lekarz i człowiek. Pan Doktor naprawił mi kręgosłup w ciągu zaledwie 10 dni, od momentu kiedy obolały zgłosiłem się po pomoc i poradę. Był na urlopie, kiedy napisałem do Niego rozpaczliwego maila. Odpisał i zaprosił na konsultację poza kolejnością, mimo że miał "obłożone" terminy wizyt. Niezwykle rzeczowy, cierpliwy, spokojny, kompetentny oraz budzący zaufanie. Zgłosiłem się do Niego ze zwyrodnieniem C4-C5, mielopatią, przepukliną i niedowładem lewej ręki - absolutnie przerażony. Jego spokój dał mi nadzieję, że wszystko będzie dobrze. I tak się stało. W dniu po operacji pytał mnie o stan zdrowia kilkukrotnie oraz w następne dni. Na drugi dzień wstałem z łóżka szpitalnego bez tych okropnych dolegliwości. Od dnia wypisu 25 lutego br. wszystko jest OK. Rana goi się, kręgosłup w porządku, ręka i bark nie boli. To nie cuda, tylko ogromne doświadczenie i wiedza Pana Doktora. Dziękuję serdecznie Panu Doktorowi Radosławowi Michalikowi i polecam Go wszystkim cierpiącym. Wdzięczny Pacjent Jacek Gocławski

Polecam Pana doktora z całego serca. Jest kompetentny, spokojny - cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Jestem jego pacjentką od grudnia 2013 r. / w lutym mnie operował (C5/C6 i C6/C7)/ Przy nim pacjent zostaje zawsze człowiekiem, a nie jednostką chorobową.

Dziękuję Panie Radosławie. Dziękuję za pomoc jaką Pan udzielił mojej osobie. Jestem po drugiej operacji kręgosłupa, I operację przeszedłem w szpitalu w Bydgoszczy. Po pierwszej operacji nie czułem się dobrze, miałem dolegliwości bólowe. Sytuacja zdrowotna zmusiła mnie do tego, że znalazłem się w Szpitalu Bródnowskim, gdzie żaden lekarz nie zamierzał podejmować się operacji. Dzięki temu, że trafiłem do Pana Radosława powróciłem do normalnego życia. Dziękuję Panie Radosławie za zaangażowanie i za przywrócenie zdrowia i za złote ręce. Pozdrawiam. Mateusz Hamerski

10 lat temu doktor Radosław Michalik uratował mi życie.Miałam wtedy 15lat i torbiel prawego płata skroniowego mózgu,którą natychmiast trzeba było zooperować.Pomimo mojego młodego wieku doktor Michalik dokładnie i jasno wyjaśnił mi na czym będzie polegać ta operacja i jakie komplikacje były z nią związane.Obiecał też, że zrobi wszystko,żeby operacja się udała.Zaufałam mu i swoje życie powierzyłam w jego ręce.Nie żałuję swojej decyzji,bo doktor Michalik dotrzymał słowa.Zabieg trwał 8 godzin i po tygodniu w bardzo dobrym stanie wróciłam do domu.Podczas mojego pobytu w szpitalu doktor Michalik opiekował się mną jak własnym dzieckiem,był kompetentny,życzliwy i każedmu pacjentowi poświęcał mnóstwo czasu.Jeśli mam komuś doradzić doskonałego neurochirurga to napewno jest Doktor Michalik.

Cudowny człowiek i złote ręce. Operował mi trzy poziomy C3-C6, dwie klatki i jeden ruchomy implant, w dalszych planach 3 poziomy L3-S1 z dostepu przedniego lub tylnego. POLECAM

Chce wyrazic moje podziekowanie Panu dr.Radoslawowi Michalikowi jako niezwyklemu lekarzowi i czlowiekowi,okazujacy zyczliwosc i szacunek dla pacjentow w starszym wieku.Nie tylko bezineresownie udzielil mi konsultacji w chorobie kregoslupa i zaproponowal rowniez dalszego sposobu leczenia.W sposob tak zyczkiwy i serdeczny.Dziekuje i pozdrawiam .I.Trocinska-Olsztyn

Dr.Radosław Michalik jest dla mmnie człowiekiem stworzonym do swojej pracy,poprostu nieda się opisać w dwóch słowach to co chciałbym wyrazic w samych pozytywnych słowach.uratował mnie przed kalectwem za co mu serdecznie dziekuje. Chciałbym aby w słuzbie zdrowia byli tylko tacy lekarze z takim podejsciem do pacjenta.dla mnie to lekarz na 6+

Polecam, fachwiec, lekarz człowiek jakich dziś mało, wstawił zastawkę do mózgu mojemu tacie dzieki, ktorej dziś chodzi o własnych nogach, a przez 3 lata jeździł na wózku inwalidzikm.

25 lipca byłam operowana przez pana doktora Michalika, dyskopatia szyjna C5-C6 i C6-C7 z uciskiem rdzenia kręgowego.Wracam do zdrowia i jestem wdzięczna lekarzom z Sobieskiego , że przekonali mnie do konieczności operacji.Zaczynam żyć inaczej, lepiej:)) Dziękuję panie doktorze.

Dziękuję panie doktorze.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Warszawa"?

Wojskowy Instytut Medyczny
Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3
Lekmed
Świetlików 3
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
Centrum Rehabilitacji SORNO
Grodzisk Mazowiecki