lekarz Radosław Rzepnikowski

Nad wizytą w gabinecie medycyny estetycznej myślałam od paru lat. Przede wszystkim ze względu na lwią zmarszczkę, która z roku na rok coraz bardziej dawała mi się we znaki. Niestety termin wizyty ciągle się oddalał, a to ciąża, a to karmienie, a do tego bałam się, że po zabiegu będę wyglądać sztucznie, stracę mimikę itd. W międzyczasie szukałam specjalisty, który się zajmie moim problemem, ale niestety mimo ogromenj oferty na rynku nikt w 100% nie wzbudzał mojego zaufania. Byłam na kilku konsultacjach z których wychodziłam rozczarowana. W większości miałam do czynienia z lekarzami - którzy przede wszystkim mieli na uwadzę jak tu ze mnie wyciąg odpowiednio wysoką sumę pieniędzy, nie dając w zamian oczekiwanych i adekwatnych rezultatów. Do czasu... Dr Rzepnikowskiego spotkałam przy okazji wizyty z dzieckiem u stomatologa w Fabdent. Zamieniliśmy kilka słów na temat mojego 'problemu. Od razu poczułam się bardzo dobrze podczas rozmowy, bez żadnego nacisku na wizytę czy zabieg. Po kilku dniach zadzwoniłam do gabinetu Fabskin i umówiłam się na bezpłatne konsultacje.
Dr Rzepnikowski posiada Ogromną wiedzę merytoryczną, szczegółowo omawia zalecane wg niego zabiegi, dokładnie informuje co i czym będzie robione, z cierpliwością odpowiada na pytania i wątpliwości, dzięku temu można poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Jednocześnie jest bardzo miły i ma super podejście do pacjenta, wprowadza to przyjazną atmosferę co niewątpliwie uspakaja w trakcie wizyty czy zabiegu. A co najważniejsze ma ogromne wyczucie, by sprawić by Kobieta wyglądała Pięknie, a nie jak "plastikowa laleczka". Poza tym, co bardzo jest cenne, nie zrobi nic, co ma jakiekolwiek przeciwwskazania, tylko po to by zarobić pieniądze. Do tego gabinet jest urządzony z klasą i wyposażony w wyspecjalizowany sprzęt.
Jestem już po dwóch zabiegach. Pozbyłam sie lwiej zmarszczki, ale zachowałam mimikę twarzy :) Tak więc efekt jest super zadowalający. Już po kilku pierwszych dniach od zabiegu zauważyłam, że znajomi mi się przyglądają. Niby nic nie widać, ale jest inaczej, lepiej :) a co najważniejsze ja czuje się wspaniale. Drugi zabieg jaki wykonałam to DermaPen. Nie byłam przekonana do zabiegu, ale po szczegółowym wyjaśnieniu przez Dr działania i efektów zdecydowałam się tym bardziej, że moja skóra po ciążach pozostawiała dużo do życzenia...Skóra do kilku dni po zabiegu nie wygląda zbyt dobrze, ale później efekt jest więcej niż zadawalający! Skóra wygląda świeżo, promiennie, a ja zbieram z każdej strony komplementy jak super wyglądam :) na pewno ten zabieg na stałe zagości w moim kalendarzu, ale tylko jak będzie go wykonywał dr. Rzepnikowski do którego mam pelne zaufanie! Zabieg taki można zrobić też w gabinecie kosmetycznym, ale ja zdecydowanie wolę oddać się w fachowe ręce wyspecjalizowanego lekarza, niż osoby bez wykształcenia medycznego. Tak wię tym, którym zależy na świetnym wyglądzie i profesjonaliźmie osoby wykonującej zabiegi zdecydowanie polecam dr Rzepnikowsiego!

Zdecydowanie polecam dr. Rzepnikowskiego, który szczegółowo omawia każdy zabieg z pacjentem informując co i czym będzie robione (a robiłam niejeden), z cierpliwością odpowiada na pytania i wątpliwości, tak więc pacjent czuje się bezpiecznie i komfortowo, jednocześnie jest bardzo miły, co wprowadza przyjazną atmosferę co niewątpliwie uspakaja w trakcie wizyty czy zabiegu.

Wciąż poszukujesz " Siedlce"?

Maciej Krajewski

Emilii Plater 47
Ortodoncja Piotr Fudalej
ul. Wielicka 38

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236