dr Rakesh Kumar

Okulista

Nie zgadzam się z poprzednikiem. Uważam że jest wart każdych pieniędzy, ma on naprawdę olbrzymią wiedzę i doświadczenie. Cena wizyty jest adekwatna do wykonywanych badań i poświęconego czasu nie wiem gdzie znajdziesz taniej i równie dobrze.

strasznie drogie wizyty. gdy trzeba iść jeszcze na badanie kontrolne jest to zbyt duży koszt.

Bardzo miły i cierpliwy człowiek, bardzo dobrze dobiera soczewki kontaktowe i tłumaczy jak ich używać. Polecam wszystkim wizyte u Pana Doktora

najlepszy okulista, u którego byłem miły i uprzejmy, jednocześnie bardzo profesjonalny w porównianiu z innymi lekarzami poświęca naprawdę dużo czasu pacjentowi przy pzreprowadzaniu badań polecam bardzo serdecznie

najlepszy okulista, u którego byłem
miły i uprzejmy, jednocześnie bardzo profesjonalny
polecam bardzo serdecznie

świetny lekarz wykonuje wszystkie możliwe badania, byłem już u wielu okulistów, ale nikt nie był taki dokładny. polecam

Wciąż poszukujesz "Okulista Brzozów"?

Traugutta 9
38-500 Sanok