lekarz Małgorzata Szarek-Poleszak

Pediatra, Rehabilitant

Ośrodek Medyczny "MEDERI" - filia nr 1
De Gaulle`a 3
82-200 Malbork

Najlepszy Pediatra i lekarz Rehabilitacji jakiego spotkałam, ogromna wiedza, doświadczenie, trafność decyzji i przede wszystkim ciepła i miła osoba
Opinia dodana przez: Magda

mgr Damian Flisak

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Pracownia Analityczna Magdalena Szelągowska
29 Listopada 9
32-050 Skawina

To był mój drugi cykl wizyt u Pana Damiana. Pierwszy raz byłem kilka lat temu z problemem związanym z mięśniami na wysokości kręgosłupa lężwiowego - byłem na dwóch wizytach i pomogło, do tej pory nie odczuwam problemów. W tym roku miałem dość skomplikowane złamanie kości piszczelowej (operacyjne zespolenie) i o pomoc zwróciłem się do Pana Damiana. Myślę że najlepszą rekomendacją będzie to że postawił mnie na nogi, to dzięki nimu ...
Opinia dodana przez: Paweł

mgr Jacek Rozumek

Rehabilitant dziecięcy

OWI
1-go Maja 2
83-110 Tczew

Z całego serca polecam. Nie dość, że świetny terapeuta to w dodatku dobry człowiek. Nasz syn go uwielbia :)
Opinia dodana przez: Martyna

mgr Grzegorz Serkies

Rehabilitant, Rehabilitant dziecięcy

Fizjo-Med
ul. Fitelberga 11, Ruda Śląska
41-710 Ruda Śląska

Trafiliśmy z synem w wieku 6 m-c Wg neurologa mieliśmy się nastawiać że nie będzie chodził, wtedy nawet na bok się nie przewrócił. Dzisiaj chodzi, jeździ na rowerze, czasem prawie pobiegnie. Wiem że było ciężko się dodzwonić ale dzięki temu że się udało dzisiaj mój syn jest tylko słabszy a nie na wózku inwalidzkim. Dziękujemy Panu i do końca życia pozostanie Pan w naszym modlitwach.
Opinia dodana przez: Jarosław

dr n. med. Małgorzata Łukowicz

Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA ul.Markwarta 4-6

85-015 Bydgoszcz

Jest dobrym człowiekiem, widać,ze ma czas dla wszystkich, nie spieszy się, pomoże każdemu, jest sympatyczna i co najważniejsze zna się na swoim fachu...dzięki jej poradzie i zaleceniom dzisiaj jestem człowiekiem wracającym do pełni sił.

Ernest Radliński

Rehabilitant dziecięcy

Katowice

Bardzo dobry specjalista z dużą wiedzą a także podejściem do dzieci. Córeczka była przez niego rehabilitowana przez 2 lata i wyprowadził ją na prostą. Dziś jest niesamowicie zwinnym, chodzącym a raczej biegającym 😉 dzieckiem o prostych pleckach. Pan Ernest ma też bardzo dobre podejście do rodziców, którzy niejednokrotnie sami potrzebują wsparcia. Mieliśmy styczność także z innymi rehabilitantami i drugi raz także postawilibyśmy na niego - jak dla nas jest najlepszy, ...
Opinia dodana przez: Kasia

mgr Jarosław Kowalski

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Legionów
81-323 Gdynia

Przy rwie kulszowa byłem na 3 innych rehabilitacjach i klapa a tu po paru zabiegach super się czuję. Polecam na bóle nóg i kręgosłupa dolnego. Mnie nawet w krzyżu przestało strzykac.
W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.
Opinia dodana przez: Leszek P

mgr Mateusz Hajdyła

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Kustronia 15 lok. 2
43-300 Bielsko-Biała

Bez zarzutu pod każdym względem. Z powołania. Patrzy kompleksowo. Wiedza, umiejętności i uprzejmość 😉
Opinia dodana przez: Marzena

mgr Bartosz Nowacki

Masażysta, Fizjoterapeuta

Kamienna 107
Wrocław

wizyta już od 70
3 miesiące cierpiałem na ból pleców - tak silny, iż nie mogłem ani stać ani siedzieć! Kontaktowałem się z trzema lekarzami i żaden z nich nie był w stanie jednoznacznie mi powiedzieć co jest przyczyną mojego cierpienia. Dopiero znajomy polecił mi Pana Bartka - na pierwszej wizycie wyjaśnił mi skąd bierze się ból moich pleców - okazało się że to siedzący tryb pracy - a taki ból może dopaść każdego ...
Opinia dodana przez: Andrzej

Marek Popławski

Maniówka, Suwałki

W skrócie konkretny młody człowiek, który wie o czym mówi, obrazowo wyjaśnił charakter schorzenia mego kolana i wskazał możliwe drogi postępowania wady i dalszej rehabilitacji, jeżeli teraz nie zastosuje się do zaleceń i zaniedbam. Koszt wizyty 40zł, trwała około 40 minut. W moim odczuciu warty polecenia, bez wahania odpowiada na każde pytanie z zakresu rehabilitacji.