Rtg W Okolicach Nowy Wiśnicz

Anna Obrąpalska

RTG, Chirurg stomatolog

Limanowa

Super osoba i Swietny fachowiec. Leczenie kanałowe i usuwanie wykonane perfekcyjnie.

Czysta 5/15
Kraków

Zgłosiłam się do doktora Golańskiego z dość zawiłym problemem i na pierwszej wizycie nie do końca udało się go rozwiązać, ale to w sumie moja wina - za długo zwlekałam z wizytą u specjalisty. Sam doktor wywarł na mnie świetne wrażenie i z pewnością zechcę jeszcze niejednokrotnie zasięgnąć jego porady (choć mieszkam obecnie dość daleko od Krakowa).

Opinia dodana przez: martyna_zet zurawska.martyna

Chopina 16
33-100 Tarnów

Polecam pana Doktora jak najbardziej miły konkretny ma dużo czasu dla pacjenta:-)

Tuchów

Lekarz godny polecenia, bardzo rzetelny, w razie potrzeby wszystko tłumaczy, cierpliwie odowiada na pytania, zleca potrzebne badania, miły, uprzejmy.

Opinia dodana przez: Pacjentka

Urzędnicza 41/3

Lekarka podchodzi do pacjenta indywidualnie, nie
odwala chałtury za to ja cenie i polecam.

Lekarka podchodzi do pacjenta indywidualnie, nie
odwala chałtury za to ja cenie i polecam.

Prądnicka 55/3
Kraków

Polecam. Zawsze dostaje odpowiedzi na swoje pytania oraz Pan doktor poświęca mi tyle czasu ile potrzeba

Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Andrzej Gach

USG, RTG

Oś. Centrum E 25
Kraków

Pan doktor operowal mi torbiel jajnika,kompetencja, profesjonaliym, wysoka kultura osobista i podejđcie do pacjenta plus delikatne poczucie humoru. Jestem wdziecyna za wsyzstko.

lekarz Ewa Górecka

USG, RTG

ul. św. Sebastiana
Kraków

3 ciaze-kazda inna. wszystkie prowadzone bez zadnych zastrzezen.kompetentn, fachowa, uprzejma.

al. Solidarności 29
33-100 Tarnów

wyrywałam u niego ósemke.panicznie sie balam ale wizyta mile mnie zaskoczyla.zrobil to szybko i bezbolesnie.nawet sie niezorietowalam szczerze mowiac.jest nieco szorstki jesli chodzi o osobowosc ale wazniejsze od tego sa umiejetnosci :) polecam

Grzegórzecka 104/49
Kraków

koszt wizyty to badanie pźezierności karkowej, zrobione na profesjonalnym sprzeci . Podczas badania Pan doktor wszytko merytoryczne tłumaczył wyniki jak i ich interpretacja była podana zrozumiale. Polecam.