Na temat doktora Grymina,niewiele można przeczytać w gazetach czy necie.A szkoda,bo to najlepszy lekarz jakiego znałam.A dobry lekarz nie potrzebuje reklamy i o reklamę nie zabiega i tak właśnie było w tym przypadku. Był naprawde wspaniałym lekarzem,bardzo miłym,otwartym i wyrozumiałym.Posiadał świetny kontakt z pacjentami.Ogromna znajomość ludzkiej psychiki,sprawila,że czułam się spokojna,otwarta,bezpieczna i dobrze nastawiona do leczenia i dalszego życia.Nie zdażyło się,aby doktorek nie odebrał ode mnie telefonu,czy nie miał czasu,zawsze dostosowywał się czasowo do mnie.Od pierwszej po ostatnia wizytę zawsze miły,ciepły,usmiechniety i wspaniały!I tylko żal,że tak mało jest takich lekarzy!!!! Miałam ...

Miałam to szczęście,że miałam wybór w lekarzach,jednak wybrałam właśnie tego doktorka i nigdy ani przez chwilę nie żałowałam tej decyzji.
Był bardzo dobrym specjalistą,bardzo dobrym lekarzem,bardzo dobrym człowiekiem...
czegóż chcieć więcej????
Zawsze bedę pod wrażeniem tego wspaniałego lekarza i skromnego WIELKIEGO CZŁOWIEKA...
Panie doktorku...bardzo,bardzo DZIEKUJĘ!
Swoim tak nagłym odejściem pozostawiłeś w mym sercu wielki ból ;((Zostaniesz w mej PAMIĘCI i MODLITWIE na ZAWSZE!!!!!
SPOCZYWAJ W POKOJU!!!
Twoja zwariowana pacjentka Ania

Neurolog konkretny, zna się na swoim fachu. Potrafi zrozumieć pacjenta, jego dysfunkcję, problemy bólowe. Wybiera dla pacjenta idealne leki, nie podejrzewa o symulowanie jak większość lekarzy tej specjalizacji. Sam mówi, żeby nie za często odwiedzać lekarzy.

Polecam tego Lekarza, jest profesjonalistą i zna się na tym co robi! Jest świetnym diagnostą i rzadko zdarza mu się postawić błędne rozpoznanie! Jeżeli chodzi o dziedzinę neurologi to uważam że w województwie opolskim są nie liczni specjaliści mający wiedzę i doświadczenie jak doktor Grymin.

bardzo dobry lekarz w swojej dziedzinie.Zawsze ma czas dla danego pacjenta.Godny zaufania,otwarty,swoim sposobem leczenia potrafi sprawić że człowiek bardzo chętnie i bezstresowo idzie na wizytę:)polecam tego lekarza każdemu kto potrzebuje neurologa.

Swietny i profesjonalny lekarz,szkoda że nie ma go już wśród nas. :-(

Swietny i profesjonalny lekarz,szkoda że nie ma go już wśród nas. :-(

kochany nasz Pan doktor był, wyjątkowym -bardzo nam go brakuje

kochany nasz Pan doktor był, wyjątkowym -bardzo nam go brakuje

Mówi się ,że nia ma ludzi niezastąpionych.Ale w przypadku doktora nie jest to prawdą.Każdy pacjent wyraża się o Nim bardzo ciepło i serdecznie.Strata ogromna dla rodziny i dla nas,pacjentów.Śpij w pokoju!

ANIOŁ,NIE CZŁOWIEK,TAK WIELE MI POMÓGŁ,NIECH SPOCZYWA W POKOJU.

ANIOŁ,NIE CZŁOWIEK,TAK WIELE MI POMÓGŁ,NIECH SPOCZYWA W POKOJU.

SZACUNEK i INDYWIDUALNE podejście dla każdego Człowieka "Pacjenta".Po wizycie u Ryszarda Grymina nawet ból ustępował.Prosimy Panie Ryszardzie Pozdrowić Wszystkich Dobrych Ludzi po Lepszej Stronie Życia.Do zobaczenia!

Wyrazy Współczucia Dla Rodziny i Wszystkich Pacjentow.. Byłam U Pana Doktora 12 Października badał mnie .. Nikt Go Nie Zastąpiiii.. :(:(:(:( Był Najlepszy ;(

Wciąż poszukujesz "Neurolog Nysa"?

chodakowskiego 9
Nysa