Doktor operował mnie dwa razy wycinał mi guza mózgu uważam że jest w swoim fachu doskonały. Po operacji przyszedł do mnie żeby sprawdzić czy dobrze się czuje i czy czuję koniczyny. Uważam że jest najlepszy jeśli chodzi o guzy mózgu. Dobra opieka wytłumaczył wszystko przeczekał płacz a w przychodni przyjął bez kolejki z wynikami badań bez rejestracji. Polecam

Jest wspaniałym lekarzem, ale też wspaniałym czlowiekiem! Byłam przez niego operowana, mam pełne zaufanie i wiem , że chce i potrafi pomóc.

mam pełne zaufanie i wiem , że chce i potrafi pomóc.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Elbląg"?

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37

Królewiecka 142a lok. 37