Usg

Wolny termin: 25 Cze o 15:00. Sprawdź inny.
USG ginekologiczne Tarnówka lek. med. Krzysztof Serafin

lek. med. Krzysztof Serafin

USG ginekologiczne, USG Doppler

Ars Medica KRZYSZTOF SERAFIN Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
ul. Warzywna 10/2
77-416 Tarnówka

Bardzo konkretny lekarz. Odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania. Wspaniały kontakt z pacjentem. Jestem ogromnie zadowolona z wizyty :)

Opinia dodana przez: Beata
Wolny termin: 28 Cze o 14:20. Sprawdź inny.
USG Doppler Kraków dr n. med. Aleksander Kwater

dr n. med. Aleksander Kwater

USG Doppler, Angiolog

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Dużo osob pisało już tutaj, że doktor Kwater bardzo ładnie tłumaczy wszystko pacjentom. Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Ktoś mógłby się zaśmiać, ale mi naprawdę była potrzebna mini lekcja biologii, abym poczuła się pewniej i wiedziała jak będzie wyglądało nasze leczenie. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Katarzyna

USG ginekologiczne, Ginekolog

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Gocław, Warszawa

Bardzo dobry specjalista! Przyszlam do pana doktora przerazona bo diagnoza byla tragiczna wystawiona przez innego lekarza. Cale szczescie ze na niego trafilam. Porobil badania uspokoil i teraz wszystko jest dobrze! Polecam wszystkim paniom!

Wolny termin: 25 Cze o 16:00. Sprawdź inny.
USG Warszawa lekarz Grażyna Korolczuk

lekarz Grażyna Korolczuk

USG, Ginekolog położnik

Korolczuk Grażyna, lek. med. Spec. ginekolog położnik. USG
Zwoleńska 127/10

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Byłam u pani doktor z pierwszą ciążą, co prawda później ciążę prowadził już kto inny ale na pierwszych wizytach bardzo mnie uspokoiła. Ciąża była niespodzianką i miałam mętlik w głowie ale pani doktor na wszystkie pytania spokojnie odpowiedziała, wszystko wytłumaczyła. Ma takie ludzkie podejście do pacjenta. Można się poczuć bezpiecznie przy wizycie.

USG Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
63-200 Jarocin

Serdecznie polecam Pana doktora Pajdowskiego. Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą.

Ewelina Monika Górska

Wizyty domowe, USG

Centrum Neurologiczno-Diagnostyczne Ewelina Górska
ul. Stołeczna; Białystok
15-879 Białystok

Wolny termin: 25 Cze o 15:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Ewa Krupska

Lekarz rodzinny, specjalista USG

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
03-140 Białołęka, Warszawa

super lekarz, młoda z inicjatywą i perspektywami na przyszłość.... wiem bo jest omniscientem w swoim fachu, ja natomiast jestem jasnowidzem.. 100 lat w Dniu Urodzin Pani doktor....

Wolny termin: 25 Cze o 16:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Michał Lipiński

USG, Gastroenterolog

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Polecam! Zaangażowany, skupiony, cierpliwy, wnikliwy, przeprowadza wszechstronną analizę problemu. Bez klapek na oczach, za pan brat z rozwojem medycyny. Pomocny, łagodny i z poczuciem humoru. Lubi ludzi, widać że chce im pomóc i daje odczuć że potrafi. Lekarz z powołaniem, według szkolnej skali lekarz na szóstkę.

Opinia dodana przez: Kasia
Wolny termin: 26 Cze o 12:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Agnieszka Nalewczyńska

USG ginekologiczne, Ginekolog

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Jestem bardzo zadowolona z zabiegów wykonanych przez Panią Agnieszkę gorąco polecam ja skorzystałam już trzeci raz i jestem zadowolona robiłam czoło oczy nici PDO i usta. Małgorzata z Warszawy.

Opinia dodana przez: Małgorzata