lekarz Wiesława Kurek-Obręcka

1,5

Zdziwiłam się, gdy się dowiedziałam, że do pani doktor nie ma kolejek, ale wierzyłam, że tak sprawnie działa obsługa pacjentów w przychodni MSW. Pani w recepcji powiedziała mi tylko przez telefon, że trzeba jednak "swoje" odstać. "Moje" trwało 2 godziny w kolejce do rejestracji i 45 min do pani doktor. Moje wrażenie jest take, że pani doktor nadaje się tylko do podbijania obiegówek i wykonywania badań przy pomocy urządzeń elektronicznych. Nie była w stanie dostrzec czegoś, co bez trudu stwierdził inny lekarz. Zero kontaktu z pacjentem, lekceważenie jego uwag i sugestii. Gorąco odradzam leczenie u tej pani.

Przyszłam z problemem łzawienia oczu. Pani doktor wykonała zwykłe badanie wady wzroku mówiąc, że trzeba nosić okulary to nie będą łzawić. Miesiąc temu byłam prywatnie na badaniu i moja wada, która utrzymuję się już kilka lat to 4,5 i 2.5, a recepta jaką dostałam to 2,5 i 2.0. Nie sądzę, żeby w miesiąc poprawił mi się aż tak wzrok. Zmarnowałam tylko czas bo na pewno nie wykupię takich okularów. Do tego chamstwo, nieuprzejmość i moim zdaniem brak odpowiedniej wiedzy.