lekarz Wojciech Jędrzejewski

Okulista

Uratował mi oko. Gdybym trafił na kogoś innego, miałbym protezę. Dwie operacje. I nawet na komisji w ZUS-ie nie mogli uwierzyć że widzę na to oko. Po takim urazie 99% kończy się usunięciem oka, a ja dzięki niemu widzę. Nawet nie wiem jak dziękować za to co dla mnie zrobił, bo wcale nie musiał, mógł po prostu usunąć ciało obce razem z okiem. Prawdziwy fachowiec i lekarz z powołania, miałem 5% szans na zachowanie ślepej gałki ocznej, a widzę na to oko. Jest naprawdę najlepszy.

Uratował mi oko. Gdybym trafił na kogoś innego, miałbym protezę.

Inteligentny lekarz, wyważony, z właściwym podejściem do pacjenta, fachowiec w swojej dziedzinie - bardzo kulturalny człowiek a przede wszystkim prawdziwy specjalista. Dr Jędrzejewski to wzór dla innych lekarzy - gdyby inni leczyli (a także - byli) tacy jak on, to leczenie całkiem inaczej wyglądałoby u nas. Dr Jędrzejewski to lekarz z prawdziwego powołania!

Miałam okazję poznać p dr.na okulistyce.To wspaniały,fantastyczny lekarz,kompetentny,zawsze znajdzie czas dla pacjenta,a jego uśmiech dodaje odwagi przed zabiegiem. Dziękuję za przeprowadzony zabieg,moje oczko znów jest" proste".Życie jest piękne dzięki takim ludziom jak dr.Jędrzejewski.Dziękuję ,pacjentka R.D

To wspaniały lekarz z prawdziwego zdarzenia.Mily ,usmiechniety .Polecam szczerze.

Jest bardzo dobrym,miłym i kompetentnym lekarzem.Operował mnie 2 krotnie.Jestem bardzo zadowolona i wdzieczna.Anna

Miły, kompetentny i poświęcił mi odpowiednią ilość czasu. Do tego przystojny:)

Miły, kompetentny i poświęcił mi odpowiednią ilość czasu. Do tego przystojny:)