prof. Zbigniew Leo Giedrojć Juraha

Chirurg plastyczny

Doktor Zbigniew Leo Giedrojć-Juraha był, jest i pozostaje światowej sławy specjalistą chirurgii plastycznej - pierwszym (i jak dotąd jedynym) polskim chirurgiem plastycznym wykształconym w kolebce chirurgii plastycznej, Wielkiej Brytanii. Jest Obywatelem Świata, stale mieszkającym w Holandii, operującym dotychczas (pomimo zaawansowanego już wieku) w wieku krajach europejskich (w tym także w Polsce) i w U.S.A. Od czasu ukończenia specjalizacji z chirurgii plastycznej potrafi absolutnie wszystko, co wchodzi w skład wszystkich technik operacyjnych w tej specjalności medycznej, a nawet więcej bowiem jest także autorem wielu nowych, własnych metod i technik operacyjnych. Choć ...

Choć sam jestem już w zaawansowanym wieku emerytalnym to pozostaję dumny, że wszystko, co potrafiłem zdziałać i zoperować jako długoletni chirurg plastyczny zawdzięczam Zbyszkowi! Miałem bowiem to szczęście, że podczas Jego pobytu w Polsce i w trakcie Jego pracy w Klinice AM w Łodzi zechciał nauczyć mnie nie tylko podstaw chirurgii plastycznej ale także przekazał mi swoją olbrzymią wiedzę w tej dziedzinie. Jednym słowem nauczył mnie operować! Te nauki pobierałem od Niego także później, gdy odwiedzałem Go w Holandii, podczas gdy pozwalał mi sobie asystować do przeróżnych zabiegów. W ten sposób nauczyłem się praktycznie całej chirurgii plastycznej oraz wielu nowych technik operacyjnych, które później z powodzenie wdrażałem w macierzystej Klinice Chirurgii Plastycznej w Łodzi (w wielu przypadkach: po raz pierwszy w Polsce!).
Nic dziwnego, że mając takiego Mistrza za Nauczyciela, przez długie lata pracując jako chirurg plastyczny w Łodzi, cieszyłem się, mówiąc skromnie, nienajgorszą renomą w gronie chirurgów plastycznych w kraju i zaufaniem moich Pacjentów (w liczbie kilkunastu tysięcy w mojej, bez mała pięćdziesięcioletniej, karierze chirurga plastycznego).
Tak, że wszystko, co w dziedzinie chirurgii potrafiłem zoperować (czyli faktycznie wszystko) i wszystko, co w tej dziedzinie osiągnąłem (nowe metody operacyjne i później także wiele nowych metod i nowych wdrożeń w dziedzinie terapii laserowej) zawdzięczam Doktorowi Zbigniewowi - Leo Giedrojciowi.
O ile chodzi o moją późniejszą pracę jako dyrektora Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Politechniki Łódzkiej (nb. pierwszej w Polsce placówki terapii laserowej!), to także u jej podstaw znajduje się ta wspaniała Osoba Doktora Giedrojcia! To przecież dzięki Niemu i na jego zaproszenie byłem w Eindhoven na kursie "Laser Argonowy w Medycynie" dotyczącym odbarwiania znamion naczyniowych płaskich (które dotychczas wycinaliśmy na twarzy i "zastępowaliśmy" wolnymi przeszczepami skóry, skutecznie likwidującym mimikę twarzy!) światłem laserowym. I tak to wszystko, co później wydarzyło się w mojej dalszej karierze zawodowej, także zawdzięczam Doktorowi Giedrojciowi!

Nie polecam!!!!!!!!!!! Gdybym mogła cofnąć czas nie wybrałabym tego lekarza. Zepsuł,, mi powieki górne, a ja przymierzałam się do nosa. Teraz nie myślę już w ogóle o żadnej operacji -doktor skutecznie mnie wyleczył z marzeń o ładnym nosie. Nie można ufać opiniom na forach. Nie wierzę, że te wszystkie pozytywne opinie są prawdziwe, a negatywnych brak. Nie chcę nawet myśleć, co by było z moim nosem. No chyba, że doktor jest dobry w tych trudnych przypadkach jak nos, a takie banalne powieki, to nie dla takich talentów jak ON.

Rok temu robiłam u doktora nos. Jest super, tak super, że teraz zrobiłam powieki. Nie dość, że doktor Giedrojć jest fachowcem w swojej dziedzinie, to jeszcze jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Polecam!

U dr. Giedrojcia miałam robiony nos. Od operacji minęły 3 miesiące, jak dotąd obyło się bez jakichkolwiek powikłań, a efekt tejże operacji jest super. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana dr.

U dr. Giedrojcia miałam robiony nos. Od operacji minęły 3 miesiące, jak dotąd obyło się bez jakichkolwiek komplikacji, a efekt tejże operacji jest super. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana dr.

-Witam czy mogę prosić ta panią o e-mail która napisała że doktor zniszczył jej życie? Mam nie długo operacje i chciałabym porozmawiać pozdrawiam

OPINIE SA SPREPAROWANE PRZEZ JEDNĄ OSOBĘ . DOKTOR ZNISZCZYŁ MI CIAŁO I POWIEDZIAŁ JEDYNIE PRZEPRASZAM !!! OSTRZEGAM !!! MILY JEST TYLKO GDY WSZYSTKO IDZIE DOBRZE . W RAZIE KOMPLIKACJI UNIKA KONTAKTU !!!

Jestem po całkowitej korekcji nosa przez dr Giedrojć Juraha. Efekt po 3 tygodniach? REWELACYJNY! Muszę przyznać, że wszystko odbyło się bez stresu, bez bólu, całkowicie czułam się bezpieczna. 10 lat marzyłam o operacji, teraz zastanawiam się dlaczego wcześniej nie usłyszałam o dr Giedrojć Juraha!? Przez rok szukałam specjalisty, czytałam fora, również zagraniczne i znalazłam. Teraz z czystym sumieniem polecam innym. Żyje się raz, wiec dlaczego nie z idealnym noskiem?! Niektórzy zastanawiają się dlaczego Pan dr ma same dobre opinie? Ja wiem już dlaczego bo jest najlepszy! Polecam klinikę Czar Med w Białymstoku!

wszystkie te pozytywne komentarze sś pisane jedną i tą samą ręką; podejrzewam nawet czyja ; nieładnie!; forum powinno być obiektywne i uczciwe; doktor na pewno wiedze i umiejętności posiada, ale wykonałam u niego plastykę powiek górnych i dolnych i cóż - górne są zbyt odsłonięte, czasami wyglądam jakbym była naćpana, dolne 9zwłaszcza p[o nałożeniu makijażu) są poorane zmarszczkami, nie jestem zadowolona za takie pieniądze i cierpienie

Mam wrażenie, że większość z tych komentarzy(pozytywnych) napisała jedna i ta sama osoba- ten sam patetyczny styl- ludzie nie piszą w ten sposób na forach. Proponuje osobom odpowiedzialnym za promocję bardziej się przyłożyć do pracy:)