Katarzyna Kleczkowska

Położna

Wspaniala polozna I bardzo troskliwa, byla przy moim cesarskim cieciu w maju 2016, wspierala I pomogla dojsc do siebie jak juz bylo po wszystkim. Bardzo ciepla I kochana , czulam sie z nia naprawde swietnie. Goraco polecam!

Rodziłam z p. Kasią ponad rok temu. Nie jestem zadowolona z jej usług. W terminie porodu zaprosiła nas do szpitala i w czasie badania, bez pytania i informowania co robi zrobiła bardzo bolesny masaż szyjki, który miał wywołać poród. Faktycznie poród zaczął się następnej nocy. W czasie porodu p. Kasia kontrolowała stan dziecka, wzywała lekarzy kiedy trzeba, ale była niemiła, nie potrafiła "wyczuć" pacjentki i jej potrzeb, wesprzeć jej. Bardziej krzyczała niż pomagała. Nie jestem zadowolona z jej usług i szkoda, że wydałam za takie traktowanie tyle pieniędzy.

Bardzo kompetenta połozna, rodzac z nią czulam sie bezpiecznie, caly czas monitorowala tetno malucha i co jakis czas kontrolnie przysylala lekarza. Nasz porod skonczyl sie cesarka ale Pani Kasia caly czas byla ze mna. Nawet po kilku dniach jak bylismy w szpitalu interesowala sie nami. Polecam

rodzilismy z p.Kasia kilka tygodni temu i byly to jedne z najpiekniejszych chwili w moim zyciu. Kasia caly czas mowila "popchnij Malucha z miloscia, delikatnie lagodnie...jestes Mama.." te slowa potrafily dac mi sile gdy myslalam ze juz jej nie mam. dzieki niej nasze dziecko urodzilo sie zdrowe kochane ...to najpiekniejsze momenty pozostana z nami na zawsze

Rodziłam z panią Kasią w szpitalu św Zofii. Nie był to łatwy poród. Skończyło się vacum. Pani Kasia zadbała o stronę medyczną tzn wzywała lekarza kiedy było trzeba, sprawdzała tętno dziecka i wydaje mi się że reagowała gdy się działo coś niepokojącego. Nie jest to jednak osoba łagodna i przyjazna i delikatna. Badanie podczas porodu było bolesne, gdy miałam trudniejsze momenty pani Kasia mówiła "Skup się. Ty jesteś matką". Brakowało jej łagodności, miłego podejścia do pacjenta. Jeśli ktoś potrzebuje mieć nad sobą bat to pani Kasia jest ok. Jeśli komuś ...

Jeśli ktoś potrzebuje mieć nad sobą bat to pani Kasia jest ok. Jeśli komuś potrzeba wsparcia, spokojnego powiedzenia że wszystko będzie dobrze i świetnie sobie radzi to raczej od pani Kasi tego nie usłyszy. Ja przez nią byłam zestresowana jeszcze bardziej. Pozdrawiam.

Urodziłam z Kasią córeczkę i wspominam to jak najpiękniejsze wydarzenie w życiu. W pełni naturalny poród, do wody, spokojnie, bez stresu. Piękne, intymne wydarzenie. Kasia wspaniale podtrzymywała mnie na duchu w najtrudniejszych chwilach i odsuwała się dyskretnie, kiedy potrzebowałam po prostu przytulić się do męża. Przez cały poród czułam się pewnie, wiedziałam, że jestem w rękach kompetentnej, zaangażowanej osoby. Po porodzie odwiedziła mnie na sali, byłyśmy też w kontakcie po powrocie do domu. Jeśli jeszcze kiedyś urodzę, to tylko z nią.

Jeśli jeszcze kiedyś urodzę, to tylko z nią.

Kasia jest super położną, rodziłam z nią dwójkę z trójki dzieci. Zawsze profesjonalna, uśmiechnięta. Teraz jestem w ciąży i tylko poród może być z Kasią innego wyjścia nie przewiduję. Kasiu jesteś naj.....Monia.S

Zdecydowanie polecam, dzięki pomocy Kasi synka urodziłam w błyskawicznym tempie.

Poród z Kasią to prawdziwa przyjemność. Rodziłam z nią dwoje dzieci i gorąco ją polecam!!! Była caly czas z nami, wszystko tłumaczyła, opiekowała się nawet kilka godzin po porodzie. Sympatyczna, zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy o każdej porze dnia i nocy :)

Kasia to profesjonalna położna i wspaniała i zawsze uśmiechnięta dziewczyna. Zawsze odbierała ode mnie telefony o kazdej porze dnia i nocy, a jeśli nie, to zawsze w ciągu kilku minut oddzwaniała. Choć poród trwał długo i był dla mnie i mojego synka Leosia wyczerpujący, to cudownie wspominam ten dzień. Kasia cały czas dodawała mi otuchy i motywowała mnie do działania i opiekowała się nami jeszcze kilka godzin po porodzie. Nastepnego dnia odwiedziła nas także na oddziale, co było bardzo miłe. Jeżeli będę rodzić drugie dziecko, to tylko z Kasią.