Katarzyna Kleczkowska

Położna

Kasia, jest idealną położną. Miesiąc temu urodziłam córeczkę.Nie umiałabym sobie wyobrazić lepszego przebiegu przygotowania do porodu i samego porodu - jestem pewna, że większość to zasługa podejścia Kasi ;) 6 lat temu rodziłam syna i była to dla mnie trauma, poród z Kasią był czymś przeciwnym - zaangażowanie, pomoc, dobry nastrój, profesjonalizm, współgranie ze mną i moim partnerem, dyskrecja, nie narzucanie się i ten piękny uśmiech ;o)wszystkim serdecznie polecam Katarzynę mt

mt

Z ręką na sercu polecam Kasię!!! Pełen profesjonalizm, czułam się przy Niej bezpiecznie, informowała mnie o przebiegu porodu, motywowała i zszyła tak, że po 2-ch dniach nie czułam już ani bólu ani ciągnięcia. Następny poród tylko z Kasią

Gorąco polecam! Rodziliśmy z Kasią kilka dni temu. Ciepła, miła, profsjonalistka, spokojnie wszystko tłumaczy i wyjaśnia. Położna z powołania! Mimo konieczności zakończenia porodu cesarskim cięciem Kasia sprawiła, że zachowaliśmy spokój, a sam poród wspominamy jako piękne i intymne wydarzenie. Kolejny poród wyłącznie z Kasią. Jeszcze raz dziękujemy!

Polecam jako rewelacyjną położoną i wspaniałą osobę, dzięki niej moja córka urodziła się w 40 minut. Jeszcze raz dziękuję Kasiu !

Wspaniała osoba. Absolutna profesjonalistka. Poród trwał 1h 50min. - jak widać potrafiła świetnie mnie zmotywować :-) Kolejny poród tylko z Nią. Kasiu - DZIĘKUJĘ.

Wspaniała osoba.
Absolutna profesjonalistka.
Poród trwał 1h 50min. - jak widać potrafiła świetnie mnie zmotywować :-)
Kolejny poród tylko z Nią.
Kasiu - DZIĘKUJĘ.

Bardzo kompetentna osoba. Polecam wszystkim w 100%.

Bardzo kompetentna osoba. Polecam wszystkim w 100%.

PANI KATARZYNA JEST OSOBĄ KOMPETENTNA JEST BARDZO MIŁA I UPRZEJMA POSWIECA DUZO CZASU PACIENTOWI KOZYSTALISMY Z ZONA Z USLUG PANI KASI W 2008 ROKU POLECAMY POZDRAWIAMY

Rodzilismy z pania Kasia na dyzurze przed swietami . bylo super. Pani Kasiu bardzo dziekuje! jest pani spoko:))

Polecam pania Katarzyne rodzilismy sz nia na poczatku roku i porod wspominam dobrze, nie naciela mi krocza i udalo nam sie urodzic w pozycje jaka wybralam sobie w szkole rodzenia. pozdrawiam

jak kazda połozna daje z siebie ile moze mysle ze podołała zadaniu mozna sie do niej zgłosic