Katarzyna Kleczkowska

Położna

Po prostu profesjonalistka. Zaznaczam, że jesteśmy raczej wymagający ale w przypadku K.K nie ma się do czego przyczepić. Spokój,opanowanie i doświadczenie sprawiły, że z przyjemnością wspominamy poród. Jeżeli zdecydujemy sie na drugie dziecko, to bez wachania rodzimy z Kasią. W razie pytań chętnie podam maila.

Wspaniała położna, rodziłam z nią 3 miesiące temu w św. Zofii. Udało mi się urodzić synka do wody w wannie, bez nacięcia i bez pęknięć. Po porodzie przychodziła do mnie do sali jeszcze dwa razy. Wszystkim ją będę polecać i jeżeli będę znów w ciąży to oczywiście umówię się z Kasią na przyjmowanie porodu.

bardzo miła i świetna położna. dzięki niej urodziłam sprawnie moje drugie dziecko, 3 h i Lenka była na świecie bez nacięcia i pęknięcia. jeszcze tego samego dnia wróciłam do domu z maleństwem:-) polecam!

jeszcze tego samego dnia wróciłam do domu z maleństwem:-)
polecam!

Rodziłam w maju z Kasią i jestem bardzo zadowolona. 3 godzinki i synek był ze mną. Ostatnia faza trwała z 10min. Kasia świetnie potrafi zmotywować i dać kopa. Tylko dzięki niej tak szybko urodziłam. I nie trzeba było nacinać,dzięki czemu od razu mogłam siedzieć. Na prawde polecam!