Katarzyna Kleczkowska

Położna

rodzilam z kasia swoje pierwsze dziecko i choc porod zakonczyl sie cieciem cesarskim to moge powiedziec ze dzieki niej moj synek jest zdrowym dzieckiem bo szybko zareagowala na wolniejsze bicie serca i we wlasciwym momencie lekarze zrobili cesarke. juz potem na oddziale wiele razy mnie odwiedzala, moiglam tez do niej dzwonic po wyjsciu ze szpitala do domu i zawsze starala sie byc pomocna. ogolnie polecam

Przemiła osoba, a poród super- drugi więc mam porównanie do pierwszego. polecam

Przemiła osoba, a poród super- drugi więc mam porównanie do pierwszego. polecam

Zdecydowanie odradzam usługi p. Katarzyny Kleczkowskiej. Jeszcze przed porodem zdarzało się, że nie miała czasu (ochoty?) na porozmawianie, lekceważyła moje pytania i rozterki, a poród zapowiadał mi się ciężki. Do porodu ostatecznie nie przyjechała, gdyż podobno pokrył się z innym. Wielokrotnie była bardzo nieuprzejma, ironiczna i po prostu niegrzeczna. Widać było jasno, że zależy jej tylko na pieniądzach, a nie na pacjentce i jej komforcie. Cieszę się, że tak ważny i piękny moment jak narodziny mojego dziecka mogły ostatecznie odbyć się bez niej! Szczerze odradzam, naprawdę jest wiele innych kompetentnych i miłych położnych.

Dzięki Kasi udało mi się szybko urodzić Córę pomimo, że miałam problem z rozwarciem. Gdyby nie jej szybka interwencja odesłanoby mnie do domu po raz drugi a cierpiałam nieziemsko :(( Kasia zrobiła "totalną magię" i od przyjazdu do szpitala o 13 o 15 już Zosia była z nami :) Wspaniały charakter, cały czas uśmiechnięta i pełen profesjonalizm! Pomimo,że była to prywatna pomoc po powrocie do domu miałam problem, nie mogłam udać się do lekarza bo nie było miejsc i zadzwoniłam do niej i bezinteresownie kazała przyjechać i mnie zbadała! ANIOŁ ...

ANIOŁ NIE KOBIETA polecam naprawdę warto było mieć Kasię u swojego boku w tych wspaniałych chodź czasem trudnych chwilach!!!!!!

Najlepsza położna na jaką można trafić - zdecydowanie polecam! Kasia jest profesjonalistką w każdym calu, doskonale wie co robi, ma doświadczenie i szeroką wiedzę. Poza tym jest bardzo miłą, ciepłą i serdeczną osobą - od pierwszego spotkania budzącą zaufanie. Mój poród, mimo że początkowo wszystko szło dobrze, okazał się dość skomplikowany i niestety ostatecznie musiał zakończyć się cc. Tylko dzięki Kasi, jej wiedzy i opanowaniu, a także jej szybkim działaniu reakcja lekarzy o cc, ratująca życie mojego maluszka, była niemalże natychmiastowa. Kasia była też ze mną przez cały czas operacji i później jeszcze zajrzała do mnie na salę pooperacyjną i odwiedziła mnie na bloku poporodowym. I jeszcze jedno - zdecydowałam się na Kasię po przeczytaniu opinii na tym portalu i nie zawiodłam się, a jestem osobą wymagającą.

konkretna, sympatyczna położna; nie zawsze ma czas dla pacjenta, ale przy takim nawale pracy nie powinno to dziwić. Koszt w wysokości 1500 zł jak dla mnie ciut za wysoki, z możliwości kontaktu przed porodem (500 zł) korzystałam bardzo sporadycznie. Ogólnie polecam

Polecam Kasię z całego serca! Rodziliśmy z nią w październiku, spełniło się nasze marzenie, żeby nasza Córeczka urodziła się do wody! Może dlatego tak uwielbia kąpiele:) Kasia była profesjonalna, bardzo dobrze się z nią czułam, bo wiedziałam, że ona kontroluje sytuację. Obyło się bez znieczulenia, czego bardzo chciałam, a poród trwał niecałe trzy godziny (a to był mój pierwszy!). Polecam wszystkim z pełną odpowiedzialnością. I na taki poród naprawdę opłaca się wydać 1500 zł!

Kasię polecam z czystym sumieniem. Rodziliśmy z nią w lipcu pierwsze dziecko. Już przed porodem Kasia służyła profesjonalnymi radami, zawsze odbierała telefony, potrafiła wszystko wytłumaczyć, pamiętała o badaniach i wynikach. W trakcie porodu potafiła stworzyć klimat spokoju i intymności, dzięki temu mamy z mężem piękne wspomnienie magicznego wydarzenia. Czułam się bezpiecznie i w dobrych rękach. Dzięki temu nasza córeczka przyszła na świat szybko i sprawnie, a ja nie potrzebowałam znieczulenia. Następny poród tylko z Kasią :)

Kasię polecam z czystym sumieniem.2 miesiące temu rodziłam z nią synka. W trakcie porodu instruowała mnie co mam robić. Była bardzo czujna, zdecydowana i jednoczesnie ciepła. Dzieki temu czułam się bezpiecznie. W trakcie porodu maluszek bardzo osłabł - reakacja Kasi byla natychmiastowa. Ze mna rownież byl problem tuż po porodzie ale dzieki czujnosci Kasi wszystko zakonczyło się dobrze. Pełen profesjonalizm a do tego to super babka.

Pełen profesjonalizm, poród z Kasią to przyjemność. Polecam z czystym sumieniem. Mam nadzieję, że przy porodzie drugiego dziecka bedzie nam towarzyszyła Kasia.

Pełen profesjonalizm, poród z Kasią to przyjemność.